Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník pulmer
Vloženo 6.7.2011
Aktualizováno 6.7.2011

Krásná, sprostá, uřvaná, co se nechá vést, to je ona..

Po té co jsem se krátce rozjezdil na Kawine, jsem věděl, že potřebuju pořádnou bezpečnou motorku. Prvně mě oslovil malej zed (Z750 >2007), jenže jednoho krásnýho mi vyfoukli před nosem a když jsem se jel podívat na druhýho, kterej byl "v zaručeně super stavu", tak už jsem vyplácal možnosti, které náš trh v dané cenové hladině nabízel.

Když jsem si kupoval v Suze hadřiky, koukal jsem tam na B-kinga, kterej se mi moc líbil, ale na začátečníka trochu jinde. No a pak koukam, ze GSR 600, je takovej malej king :)
Začal jsem listovat netem, ale myslim ze jsem měl hned jasno. GSRko s ladaky od Devila (ktere jsem si dusledne naposlouchal na youtube) byla jasna volba.Vsechno to utvrdila jeho krasna a sympaticka majitelka a uz jsem vedel, ze tyden na to si ji odvezu. Musim zminit, ze motorka byla po Bodlince v supr stavu.

No po zatim najetych dvou tisich, musim potvrdit, co se tu o GSRku vsude pise, je to skvele ovladatelna a hlavne citelna motorka. Zatim mi ustrelila dvakrat na sterku a vzdycky to slo bezpecne skorigovat. Nizky otacky jsou do pohody, pri prekroceni presne 10 tisic, jako kdyby seplo turbo.. A to uz je mazec :)

Na vetsi citlivost plynu jsem si chvilku zvykal, brzdy jsou tak akorat, obcas bych mozna snesl jedovatejsi (zadni brzdu nepouzivam).

Skvelej je ukazatel zarazeny rychlosti, jsem typickej skleroza, kterej to vyuzije. Jinak tachak si docela dost pridava, nad 200 uz to bude tak o 15km/h (srovnavano s radarem a jinou motorkou). Me se zatim podarilo vymacknout 229, vic uz se ji nechtelo. Ale o tom samozrejme tahle motorka neni a proto nejvetsi slast prinasej uhlazeny okresky kolem 13 za hodku.

Do 150, pokud nefouka, je jizda komfotni, pak uz se zacinam plazit po nadrzi. Stitek prsitroju, trochu rozrazi, ale na planovanou cestu do Alp, preci jen poridim plexy.
Na cestovani jsem poridil tasku od Buse, ktere vypada, ze je pro GSRko delana.

Co na motorce nejvic miluju je jeji zvuk. Jak jsem zminoval z Devilu se line nadherny hluboky zvuk, kterej bych na sestistovku necekal.

No a to je zatim vse :)

Marty93
Marty93 napsal 14.07.11 v 23:15

tak to musí mít fajnovej zvouček ať ti slouží a buď na ni hodnej

michal-opava
michal-opava napsal 11.07.11 v 23:17

dobrá volba

pulmer
pulmer napsal 11.07.11 v 23:01

Díky! Obednal jsem nakonec Barracudu, dorazi pristi tyden, tak pak hodim nejake fotky.

zahra
zahra napsal 08.07.11 v 19:58

dobrá volba, ty laďáky jsou luxus!!Štítek doporučuju ten co mám já, pořád to je naháč a fouká minimálně i při 150 a víc. Pokud nefučí bokem, je to pohoda.

Ninjista
Ninjista napsal 06.07.11 v 13:08