Aprilia Pegaso 650 (1997)

Vlastník Olaf187
Vloženo 2.7.2011
Aktualizováno 2.7.2011

Prostě Pegaso. Buď se líbí, nebo nesnáší. Mě se líbí a jsem spokojený i přes některý problémy, který mě potkaly.

Podle mě, pro začátečníka vůbec ne špatná mašina. Má svoje mouchy (podle mě asi jako každá), ale pokud člověk není úplná trubka, zvládne opravdu velkou spoustu věcí sám (případně s pomocí někoho kdo už stejný problémy řešil). Zatím mě nepotkal jedinej problém, kterej bych takhle nezvládl ať už bez pomoci nebo s. Navíc to byly podle mě věci, který se prostě s časem objeví u dost mašin, takže tomu velkou váhu nepřikládám. Jenom jednou sem se nevrátil z vyjížďky v sedle, ale v dodávce:) Když se dostala voda do konektoru k regulátoru napětí, takže zkrat, vymlácená baterka a konec jízdy. Oprava do 100 peněz a asi 1hod. nad tím strávená, dobití baterky a hotovo. Takže pohoda. Jinak nevím o ničem, kvůli čemu bych neměl Pegaso rád. Občas trochu protestuje při startování, ale to je čistě otázka toho, že když trochu dýl stojí, spadne benzín a pak jí to holce chvilku trvá. Ale sou různý fligny, který pomůžou a nestalo se mě snad ani jednou, že bych neodjel. Přes zimu a jaro (2010-2011) dostala novou barvu (trošku sem ju odřel, když sem sebou flákl do potoka:)) novou brzdovku, desky...prostě příprava (nejvíc zabrala barva, protože nemám garáž a většina stříkání probíhala doma v paneláku na balkóně). Myslím, že se všechno podařilo podle představ (viz. fotky), teď už jenom kufry a padáky a bude tak jak ju chci mít.

Kolbis
Kolbis napsal 03.05.14 v 13:11

Štětkovou metalízu znám, balkonovej lak vidím poprvé.. Máš ji pěknou a hlavně jedinečnou.. Ať ti to jezdí.

Olaf187
Olaf187 napsal 26.07.12 v 17:47

dík myslím, že ta barva je otázka vkusu každého soudruha mě osobně se matná líbí. A fakt je ten, že já su takovej magor, že příští rok může mít zase uplně jinou barvu, mě to baví, takže někdy třeba lesklá bude

rider_Danny
rider_Danny napsal 25.07.12 v 20:32

Hezká motorka . mám jí taky a spokojenost. mám už druhou.. a k té tvojí... myslím že lesklá barva by slušela víc ne? jinak je hezká

Olaf187
Olaf187 napsal 19.07.11 v 17:31

vole blbé...:) -500

Dr.-Voštěp
Dr.-Voštěp napsal 19.07.11 v 16:46

to říkám pořád..na špageťácké enduro super..už jenom ty kufry a pak ji můžeš konečně prodat...