Kawasaki Z 1000 (2010)

Vlastník NickCarter
Vloženo 30.6.2011
Aktualizováno 29.8.2011

Velice kladně hodnotím kultivovaný chod motoru a design, který mne naprosto uchvátil. Stylizace do nahrbené kočkovité šelmy připravené ke skoku do útoku je prostě jedinečná, ale tahle kočička umí i vrnět, příst a mazlit se.

29.6.2011 Na recenzi je velmi brzy, jelikož jsem Z1000 koupil včera. Jak jsem již napsal, velice kladně hodnotím kultivovaný chod motoru a design, který mne naprosto uchvátil. První seznamování bylo velice příjemné, chovala se ke mne velice tolerantně.

2.7.2011 Tak dnes další projížďka a další seznamování. Pokud nějaké zápory tak rozhodně úložný prostor. Ono se v podstatě o prostoru ani nedá mluvit. Velká krabička sirek se tam nevejde ani když vyndáte nářadí... Další věc je, absence ukazatele zařazené rychlosti. Při tahu jaký má motor (a také jistě díky mým minimálním zkušenostem) se velice těžko (alespoň mně) odhaduje, který stupeň je zařazen. I na 6 to táhne silou převelikou a nepočítaně krát jsem se snažil zařadit '7' a nebo při hledání N pátral jako bludný holanďan. Budu muset ukazatel dokoupit, nejde o ty peníze, ale zase montáž a blbina navíc, tohle melo být na tak velkém displeji a v téhle třídě už ve standardu. Další zde již diskutovaná věc je velikost nádrže. Na to jak je opticky velká je při chuti 'Zeda' skutečně skoro na zastavování u každé pumpy.

28.8.2011 Stále víc si na sebe zvykáme. Zed je prostě fajn :) Přidány aktuální fotky z dnešní vyjížďky.

zajac
zajac napsal 02.03.13 v 16:42 10b.

nadhera az se bude prodavat ozvat se

Intruder-m1500
Intruder-m1500 napsal 28.06.12 v 23:45

Mám 2011 luxusní mašina !!

Marex
Marex napsal 07.01.12 v 23:05

Luxusní kočička i fotky -100 bodů... tak opatrně!!!

BadRX
BadRX napsal 08.12.11 v 10:19

Tyyy wolle ta je paradni!

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 14.09.11 v 20:25