Kawasaki ZX-6R Ninja (1998)

Vlastník peta.seda
Vloženo 8.3.2011
Aktualizováno 9.3.2011

Stara dobra ninja, moje prvni... Nejdriv byla cervena, ale pak pres zimu zezelenala!

Mam ji uz dve sezony a najezdily jsme spolu skoro 20000km.
Byly jsme na spouste vyletu,ale dva byly nejlepsi - Alpy a okruh.

Na okruhu v Moste jsme byly tu prvni sezonu. Najezdeno jsem moc nemela a porad jsem ji strasne malo tocila, osm tisic otacek a radsi uz radit nahoru. Na okruhu to bylo jiny! Konecne jsem pochopila, co umi, na co je stavena a co se ji libi. Ten naklon, ta rychlost, ale taky ty brzdy, kdyz jsem se nechala zlakat rovinkou a ta sikana na jejim konci se priblizila necekane rychle! Ja vim, zkuseny bikeri namitnou, ze to byla prvni motorka a nebylo s cim porovnavat. Ale jen si vzpomente na svoji prvni motolasku. Jak jste se na ni tesili, jak jste nemohli usnout ten vecer, nez jste pro ni jeli. Jak jste byli jak maly deti a jak vas ta motorka kdejakou blbinou uplne rozzarila. No a samozrejme, jak jste chteli prvni noc s ni spat v garazi... A taky jak ji clovek dekoval, kdyz ho podrzela pri zacatecnickejch chybach.. Proste se na tom okruhu clovek cejtil jako Buh, ale pak pozor na tu cestu domu v normalnim provozu..

A Alpy! To se o nich donekonecna mluvilo a planovalo. Dlouho dopredu uz jsem nemohla spat a tak jsme si kratili chvile nakupovanim potrebnych veci, kontrolovali jsme na motorkach vsecno, co se dalo, aby pak nic nekikslo. Kamaradi motorkari byli skepticky, prej: TY NA TO NA TY NINJE NEVYDRZIS, DYT JE TO SUPERSPORT, TO NENI NA DLOUHY STREKY!! No a samozrejme nemeli pravdu. V zapalu nakupovani jsem poridila i textilni bocni brasny. Upozornuju, ze jsem nedokupovala uz zadny ram, aby se tam ty brasny pridelaly, upevnila jsem je jen temi popruhy a pak pro jistotu par gumicuku. A to by jste koukali, jakej se stal z Ninjy CESTAK. Kamarad s SV650N a dalsi s Cagivou Raptorem skoro nic nenalozili a pak jak prosili, aby si mohli dat neco ke me! Nervozita stoupala, motorku jsem skoro kazdej den chodila do garaze lestit A pak nastal ten slavny den D... Pak nastala neuveritelna nadhera! Ty zatacky na jednicku, kopecky, snih v lete a taky krasny slunny pocasi! Proste nejlepsi dovolena v mym zivote. Nikdy jsem neprijela tak nadsena. Jen jsme cely dny jezdili, pak jsme obcas zastavovali na jidlo, no a taky papani pro motorky, semtam nejaka fotecka a taky teda se trochu vyspat. Fakt super je spani pod sirakem, kdyz hned vedle vas spinka i motorka Opravdu dovolena, pri ktery clovek ani jednou nepomyslel na praci a starosti beznyho zivota. Proste na to nebyl cas! Celej den na masine a pak vecer nekde padnout unavou a nechat si zdat motosny... Achjo, jela bych hned znova!!

No a a by tady bylo taky neco uzitecnyho - Az se budete nekdy splhat do nejakyho poradnyho kopce (neco jako 2700metru nad morem), tak se pripravte na to, ze budete muset dost stelovat otacky volnobehu, aby se vam s ubyvajicim kyslikem nedusila!!

Joudanee
Joudanee napsal 06.08.12 v 22:42

nice

PETRZX9R
PETRZX9R napsal 09.03.11 v 20:12

super stroj, máš 10b

smartin1
smartin1 napsal 09.03.11 v 16:09

Za motorku 10b a za tu cestu 100b . To je paráda že tam dou ty brašny bez dalších podpěr!!! Něco podobnýho taky chci pořídit. Přeju hodně kiláků