Honda VT 1100 Shadow custom (1995)

Vlastník Křesťan
Vloženo 30.9.2007
Aktualizováno 9.8.2014

Chárona jsem koupil od prvniho majitele na vánoce roku 2000. Stroj byl v orig.stavu. Odporná bledě zelená barva s černou.Puvodně byl koupenej v Praze a jezdili jsme spolu 6 sezon. Prožili jsme spolu hodně. Časem sem doplním alespoň něco.

První dojmy - První pocit byl, že to nebrzdí. Přeci jeden kotouč v předu neumí zázraky. Zvlášť když jsem na Hondu přesedlal z ze svojí lehoučké Jawy která měla také jeden brzdový kotouč. Další věc byla spotřeba, ale to se srovnalo hned jak mi došlo, nesedlám uječený dvoutakt a že motoru stačí jen tolik plynu, aby se mohl líně převalovat...

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře s velkým nájezdem km

Cesty: Dohromady asi 40.000 km a v roce 2005 Itálie Srazy:Masečín 2001, Snake sesion 2003, Tity Twister 2003, Denis Hopper 2004,2006,2007

Další info: Absolutní spolehlivost. Zhruba každých 20.tis km mi odešel náhon k tachometru,je tam ještě mechanickej.Letos jsem ji prodal kámošovi a ten je z ní nadšenej. Koupil jsem si něco s hlubšíma blatníkama.

ÚPRAVY-Řídítka,přepákovávání (docela oříšek, hlavně brzda) Táhlo řazení bylo docela nízko, jednou jsem ho utrhl o kámen když jsem jezdil místama, kde se jezdí obvylke na kroskách domů jsem pak jel asi 40 Km na trojku

S lakem si vyhrál Belky z Tankeru Příbram - tmavomodrá a oranžová metla k tomu decentní stříbrná linka. Když na ně posvítilo slunce byla to dech beroucí podívaná. Škoda že ten klukuž to nedělá myslím ,že na to mělod Boha dar..

m1lh4us
m1lh4us napsal 04.05.11 v 19:54

musím souhlasit.. fotky sou opravdu pekné bez helmy.. jo kdyby řidiči aut nebyli takovy prasata tak by s ena čopříku dalo jezdit bez helmy je to škoda.. ale motorka i fota sou pekné

TranďákHonda
TranďákHonda napsal 10.02.11 v 19:43

paráda a super fotky

lukyky
lukyky napsal 21.12.10 v 13:33

Pěkná a ten lak taky krása škoda že novej majitel ju dal na černo jinak souhlasim parádní fotky! 10b

Leňa
Leňa napsal 06.08.10 v 14:37