Cagiva Freccia C9 (1987)

Vlastník Paradayek
Vloženo 8.7.2005
Aktualizováno 8.7.2005

Je to 7kvalt,v 7,5tis/otáčkách začíná teprv táhnou a pořádně řvát :)Nemám jí moc dlouho takže ji dávám teprv dohromady koupil jsem jí za 18tis. už jsem do ní dal přes 4000,dělal jsem (koupil) : přívěru,filtr,lanka,pneu,světlo,řetězovou sadu, lepil jsem m

Cesty: bucek,letos ještě něco bude ...

Další info: Ta Freccie co tady je tak to je prvního majitele já jí mam až od 2 majitele.Jestl má někdo frecci a bydlí poblíž Rakovníka tak dejte vědět na icq, pokecáme :)

SuperSic58
SuperSic58 napsal 24.05.08 v 15:12

Kde je jí konec? By mě zajímalo, kterej idiot na tom teď jezdí. Ale furt jela líp než všechny podělaný Mita a Aprilie RS 125

asados
asados napsal 26.03.08 v 19:42

chtel bych pokecat o freccii mam takéé.napiste mi kdyztak na email to65@seznam.cz bo na icq 456502221-oulik,muzeme pokecat trochu o konstrukci oki??zatím díky mej se

LeChuligan
LeChuligan napsal 27.02.08 v 18:51

jojo to je jedna z tech prvnich freccie zhe??

napsal 11.10.05 v 20:54

Jo, tak ted sem dolital v sobotu sem se vyboural. odnesly to plasty zrcatka,packa riditka.... no alespon je pres zimu co delat uz to mam celi rozebrany a budu davat varit plasty a pak strikat...Nejhorsi je ze se mi poskrabal a prasknul i ten novej lak na masce a na tom viku od nadrze...<br />
-Jinak, asidny jsem jezdil bez koncovky! Byl to fakt neskutecnej rev pres celi mesto

napsal 13.09.05 v 11:12

negramoti co pomlouvaj chodí pěšky vid kajnl