Honda VT 600 Shadow (1991)

Vlastník Petr.VF
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 2.5.2012

V úvodním textu budu dávat vždy novinky :

2.5.2012
Tak letos poprvé jsme vyjeli s kamarádem Sagym. Trasa byla jasná, Mělník, potom do České Lípy, odtud přes Nový Bor do Chrastavy. Více dole v denníku

28.3.2012

Tak letos první pořádná vyjížďka. Podrobnosti dole v denníku

24.3.2012

Umytá, vyleštěná, připravená ...
Strávil jsem nad ní 3 hodiny, aby vypadala zase k světu - fotky v denníku

23.3.2012

Tak letošní první jarní jízda. Sice jen ze servisu domů, ale nabilo mě to neskutečnou energií. Nemuset do práce, tak z motorky snad neslezu

28.9.2011

Na sv. Václava se konalo jakési rozloučení se sezónou, a poslední oficiální jízda SHOC klubu - Ještěd Tour 2011 přidán do denníku

8.-11.9.2011

V tomto termínu se konal X. JUBILEJNÍ SRAZ SHOC. Samozřejmě jsem nemohl chybět. Více dole v denníku

13.8.2011

Již na jaře jsme se se Sagym dohodli, že v létě pojedeme na dva dny někam na motorkách. Volba nakonec padla na Jeseníky.
Vše je dohodnuté trasa předběžně vymyšlena. Sejdeme se ve 12 v pátek na Shellce v Boleslavi. Dorážím o něco dřív , tankuji a dávám si kafe - fotky a pokračování textu dole v denníku

9.8.2011

Tak dnes po dlouhé době pojedu na vyjížďku se Sagym. Sešlo se, že máme oba volno, tak vyrazíme. Více dole v denníku, fotky atd...

28.7.2011

Tak dnes jsem se byl zase projet, po práci to přijde fakt vhod. Více v denníku dole

22.7.2011
Tak dnes po dlouhém a hnusném týdnu jsem opět sedl za řidítka. Jen fotky žádný nejsou, jelikož jsem si nevzal foťák ani telefon. Krásných 80km se zastávkou u známejch. Bylo to super a vlilo mi to do žil nouvou sílu...

9.7.2011
O víkendu 9. - 10.7.2011 se konal 4. ročník moto Kluček 2011. I když to je pro mě poněkud z ruky, tak jsem jel...
Fotky dole v denníku

19.6.2011
O víkendu 17. - 19.6.2011 se konal IX. oficiální sraz clubu SHOC - fotky a text v denníku

7.6.2011
Tak dnes jsem úspěšně prošel na STK, tak je zas na 2 roky pokoj. Jen zkontrolovali světla, klakson a čísla na rámu a motoru. Vůbec ji nechtěli nastartovat, což bylo štěstí, protože s těma otevřenýma výfukama by to asi tak jednoduché nebylo...

5.6.2011
Tak dnes jsem namontoval zase pár doplňků na svoji Shadowku fotky a pár řádků o montáži dole v denníku

28.5.2011
O víkendu jsme se se Shadow clubem dohodli, že se sejdeme na motosrazu pořádaném klubem Maxxl v Mírovicích u Prahy (Veleň). Dole v denníku...

24.5.2011
Tak tentokrát mě to na motorku zlákolo i uprostřed týdne, no není se co divit, když je teď tak krásně. Fotky v denníku i s popisem

21.5.2011
Tak včera další vyjížďka, tentokrát na rozhlednu v Hrubém Jeseníku, do Poděbrad a do Sobotky. Forky a popis v denníku

15.5.2011
Tak jsem konečně dokoupil krytky na šrouby kyvné vidlice. Dvě plastový krytky za 500kč, myslel jsem, že mě omejou, když jsem to objednával. Ale zakrylo to ty hnusný šrouby, takže spokojenost.
Zároveň jsem objednal originál držáky brašen a olejový teploměr. Ale to dostanu až za 14 dní k narozeninám
A taky se mi ulomil )z části ureznul) držák spz a zadního světla. Jelikož byl z kompozitu a nešel svařit, tak mi šikovnej strejda vyrobil nový. Přes víkend jsem jej nalakoval a namontoval, takže motorka je zase v cajku

30.4.2011
Tak další vyjížďka. tentokrát se Sagym a Honzou-Zed. Fotky v denníku dole

24.4.2011
Tak včera další výlet. Počasí se povedlo, 26stupňů a sluníčko. Bylo to super. Pár fotek dole v denníku.
A taky jsem přidal video

17.4.2011
Tak první vyjížďka v letošním roce s moji přítelkyní - fotky najdete dole v denníku.
P.S.: Nechápu řazení příspěvků v denníku - není to podle datumu, protože nejnovější vyjížďka je uprostřed

2.4.2011
Tak dnes zahájení sezóny - vyjížďka do Poděbrad. Pár fotek je dole v denníku

31.3.2011
Tak dnes jsem motorku přivezl ze servisu - seřízení a pravidelná kontrola, výměna oleje a tak...
Takže připravená na sezónu, a v sobotu bude první vyjížďka s SHOC

23.3.2011
Tak dnes jsem po zimně namontoval nové blinkry a oplet náhonu tachometru. Vložil baterku a celou mašinu naleštil.
Měl jsem strach z toho jak chytne, motor točil asi minutu a pak chytil a už běžel jak hodinky.
Jel jsem taky na první krátkou vyjížďku, bylo to super, po té zimě fakt přišla vhod.
Přidal jsem pár nových fotek

1.1.2011

Úpravy :
Tak v zimě, jelikož nebylo co dělat jsem upravil držák páčky spojky, nádobku brzdové kapaliny a oba tubusy ovladačů. Původně byli v ošklivé černé barvě, já jsem barvu odstranil a vše jsem vyleštil nejdříve brusným papírem (1200 jemnost) a následně filcovými kotouči a pevnými brusnými pastami )zelená a následně bílá pasta). Zároveň vyměněna originál brzdová hadice za pancéřovanou - kvůli vzhledu, ale hlavně si od té výměny slibuji zlepšení účinku brzd a lepší dávkovatelnost.

Vánoce :
No a samozřejmě, že Shadowka dostala i nějaké ty dárky, především nové chromové blinkry - ty plasťáky jsou hrozné. Rolku pod světlo - brašny a jejich držáky sundány (budu je tam montovat jen na delší cesty). Víčko nádobky brzdové kapaliny - originál se bohužel nedalo vyleštit, bylo strašně poničené. Zatím jsem namonotval jen rolku a víčko nádobky brzdové kapaliny. Na ostatní přijde také řada - jak to vypadá letošní zima bude dlouhá, tak mám času dost.

Koupě
Tak motorku mám od konce září. Koupil jsem ji s najetými 42tis kilometry.

Je lehce upravovaná - otevřené výfuky, Air brush na nádrži a blatnících, jiná řidítka, jiné zadní světlo a držák SPZ.
Ale hlavně má snížený zadek - sportovní tlumič perování vzadu. Tvrdší a nižší posez - moto sedí jak přibité. A hlavně vypadá suprově LOW.

Jízda na ní je potěšením, nejlepší je loudat se 80-90 po okrskách s hodně zatáčkami. Dunivý zvuk se odráží od svodidel, velký krouťák nádherně tahá.

Ač je to "jen šestistovka", když se za ni vezme, tak jede nádherně a zrychlení je značné.

Po Hondě VF500, kterou jsem měl před touhle krasotinkou, je to klidné a nádherné svezení bez stresu.

Temnice
Temnice napsal 31.08.18 v 21:28 10b.

pavsa66
pavsa66 napsal 07.06.15 v 21:06 10b.

Hezká strojovna gratulace a pohodu v sedle

Jeck
Jeck napsal 19.02.15 v 12:15

Hoj Petře motka krasna. Kde prosim seženu tu sponu co drži vlajku ?

Sapper
Sapper napsal 31.01.15 v 22:12 10b.

Pěkná slečna a řídítka...

Sapper
Sapper napsal 14.12.14 v 00:33

Hm, fakt fešanda (máša i slečna). Kvalty bych neřešil, nad 80km/h to už stejně fouká.,..