Honda VT 600 Shadow (1989)

Vlastník Vítězslav_Máří
Vloženo 19.12.2009
Aktualizováno 8.6.2020

Naše malá bublinka,hravá,ukřičená,ale spolehlivá.Je to americká verzw s pár úpravami ještě z ameriky.

První dojmy - Docela pohodová motorka ,spíš pro jednoho.Po doladění se na ní dá jezdit ve dvou,ale druhá sedačka je značně nepohodlná.Doiporučuji pro začínajícího jezdce stylu chopper.

Motku jsme si pořídili proto že mi naše děti(13 a 17) řekli,že chytám dědkovský syndrom.Tak jsme si domů přivezli naší bublinku.Motor je upravený na obsah 648ccm,výkon měřený na brzdě je 48 kw .Máme výfuky Thunderpipe,je to pěkně uřvaná bublinka.Jinak rovná řídítka třásně ,rolka,brašny,opěrka a nějak divoce udělané předkopy,jinak super stroj,jezdí pod 4 litry nebo za zhruba 4.2 ve dvou když to moc nešetřím.Má to najeto 42 000 mil ,nové rozvody řetězovka,přetěsněné přední vidle a GO hlav.Jezdíme na spustu výletů hlavě poznáváme nová místa ,malá nevýhoda je nádrž jen na 9 litrů benzinu takže při delším výletování nutnost častějšího tankování.Fakt super stroj.

Po 10 letech ježdění a najetých celkem 210 tis km , mi loni odešlo za jízdy mazání . Tak jsem dojel s klepajícím motorem domů a přes zimu se udělala kompletní GO motoru . Mo a když už jsem v tom byl , udělal se nový lak ( je to jako mramor - zmačkaná zalakovaná metalíza ) , nově potažené sedlo i opěrka , nové brašny i zadní kufr . Nová řetězovka . Už mám po GO najeto přes 2 tis km a motor přede jako kočka .

honzaliberec
honzaliberec napsal 19.10.18 v 20:45 10b.

krásná :)

romel70
romel70 napsal 15.08.16 v 18:53 10b.

Naprosta bomba mozna to moje vt-cko bude vypadat nekdy podobne

-Donar-
-Donar- napsal 11.03.16 v 09:48 10b.

Pěkný stroj

fetsa
fetsa napsal 28.02.16 v 12:47 10b.

Ať ti dlouho slouží, moc hezký udělana, krásná barevná kombinace a doplňky

Hugito1974
Hugito1974 napsal 17.12.15 v 17:53 10b.

Krasule Máří, máš to za desítku :)