Honda VT 600 Shadow (1991)

Vlastník Petr.VF
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 2.5.2012

Deník motorky
Nalezeno 19 záznamů

• Vyjížďka se Sagym - Mělník, Dubá, Tanvald, Ž. Brod.

Tak letos poprvé jsme vyjeli s kamarádem Sagym. Trasa byla jasná, Mělník, potom do České Lípy, odtud přes Nový Bor do Chrastavy. Odtud jsme to chtěli vzít přes Raspenavu do Desné. Nejdřív jsme si v Raspenavě dali oběd

Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 02.05.2012
  • První pořádná vyjížďka 2012 - Chlumec

Potřeboval jsem nové brýle na motorku, tak jsem spojil příjemné s užitečným a vyparavil se pro ně do Bikerscrownu. Na duben krásné počasí, 20C a sluníčko. Tam jsem to vzal přes poděbrady, zpátky přes rožďalovice a vesni

Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Jarní údržba

Tak po zimně jsem Shadowku umyl, naleštil a připravil na vyjížďku. Už se těším...

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2012
    Uskutečněno: 24.03.2012
  • Ještěd tour 2011

Na sv. Václava se konalo jakési rozloučení se sezónou, a poslední oficiální jízda SHOC klubu. Vyráželo se z Horních Počernic, další motorky se nabrali v Benátkách a já spolu s dalšími motorkami jsem se s hlavním konvo

Vloženo: 29.09.2011
    Uskutečněno: 28.09.2011
  • X. JUBILEJNÍ SRAZ SHOC

Na sraz vyrážím v jednu. Koná se to v Ledči nad Sázavou, proto volím trasu přes Poděbrady, Kolín, Čáslav a G.Jeníkov. V Poděbradech mám sraz s dalšími motorkáři v Bikerské hospodě. Dáváme si oběd a asi ve tři vyrážíme.

Vloženo: 18.09.2011
    Uskutečněno: 10.09.2011
  • Jeseníky

Již na jaře jsme se se Sagym dohodli, že v létě pojedeme na dva dny někam na motorkách. Volba nakonec padla na Jeseníky. Vše je dohodnuté trasa předběžně vymyšlena. Sejdeme se ve 12 v pátek na Shellce v Boleslavi. Dor

Typ: Dovolená
    Vloženo: 14.08.2011
    Uskutečněno: 13.08.2011
  • Kokořínsko a Mělník

Tak dnes po dlouhé době pojedu na vyjížďku se Sagym. Sešlo se, že máme oba volno, tak vyrazíme Vyrážím v 11 od nás, ve 12 mám sraz se Sagym v Liblicích, tam si dáváme oběd a míříme do Mělníka. Na Shellce tankujeme. Já

Vloženo: 09.08.2011
    Uskutečněno: 09.08.2011
  • Vyjížďka - Bezděz a Dobrovice

Tak dnes jsem se byl zase projet, po práci to přijde fakt vhod. No žádná dálka, z Luštěnic přes Katusice na Bezděz a odtud přes Boleslav a Semčice do Dobrovic, no a odtud zpět do Luštěnic. Bylo krásně, svítilo sluníč

Vloženo: 28.07.2011
    Uskutečněno: 28.07.2011
  • 4. ročník moto Kluček 2011

O víkendu 9. - 10.7.2011 se konal 4. ročník moto Kluček 2011. I když to je pro mě poněkud z ruky, tak jsem jel... Již předem jsem se dohodl se Sallym, že se sejdeme v 10 ve Slaném. No pro jistotu jsem vyjížděl už po 8

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 09.07.2011
  • Oprava držáku značky

Na 9. SHOC srazu mi upadl držák značky. Musel jsem proto vymyslet, jak její upevnění zlepšit. Držák mi vyrobil šikovný strejda. Oproti starému je vylepšen o vyztužen po celé délce, takže by již nemělo hrozit jeho opět

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.07.2011
    Uskutečněno: 05.07.2011
  • IX SHOC SRAZ na Plešivci u Berouna

O víkendu 17. - 19.6.2011 se konal IX. oficiální sraz clubu SHOC. Tentokráte to bylo v příjemném kempu Plešivec nacházejícím se v Berouně. Celý text, všechny fotky a pár videjí najdete na mých stránkách motostranky.ic

Vloženo: 19.06.2011
    Uskutečněno: 19.06.2011
  • Montáž teploměru oleje, nových držáků brašen a držáku v

Tak dnes jsem namontoval zase pár doplňků na svoji Shadowku : Jelikož Shadow nemá teploměr oleje, nebo chladící kapaliny, ale pouze diodu přehřátí, rozhodl jsem se dokoupit teploměr oleje za poměrně slušnou cenu 690kč

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 05.06.2011
  • 7. Maxxlování

O víkendu jsme se se Shadow clubem dohodli, že se sejdeme na motosrazu pořádaném klubem Maxxl v Mírovicích u Prahy (Veleň). Původně jsem chtěl jet už v pátek, ale bohužel pracovní povinnosti a počasí byly proti :-( V

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.05.2011
    Uskutečněno: 28.05.2011
  • Vyjížďka se Sagym

Tak tentokrát mě to na motorku zlákolo i uprostřed týdne, no není se co divit, když je teď tak krásně. Se Sagym na XJ900 jsme se tedy domluvili na společné vyjížďce. Jelikož mám ranní, vyrážím už ráno v 5 do práce na m

Vloženo: 24.05.2011
    Uskutečněno: 24.05.2011
  • Sobotní vyjížďka nejen do Poděbrad

Tak po pracovním týdnu přišel konečně víkend a s ním prima počsasí, takže nebylo co řešit. Tentokrát jsme si dali za cíl rozhlednu Romanka v Hrubém Jeseníku nedaleko Nymburka, následně zmrzku v Poděbradech a nakonec z

Vloženo: 22.05.2011
    Uskutečněno: 21.05.2011
  • Vyjížďka se Sagym a Honzou-Zed

Tak letos poprvé jsem se dohodl na vyjížďce se starýma kámošema, co jsem s nima jezdil před 6ti lety. Se Sagym na Yamaze XJ900 a s Honzou-Zed (Shadowistou) na Kawasaki ZRX 1200 (REX). Počasí sice neslibovalo žádný zá

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011
  • Vyjížďka - Český Brod

Tak po pracovním týdnu přišel konečně víkend a s ním prima počsasí, takže nebylo co řešit. Měli jsme již dohodnutou návštěvu u příbuzných mé přítelkyně v Českém Brodě. Takže jsme vyrazili tam. Vzal jsem to klasicky

Vloženo: 24.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011
  • První vyjížďka s přítelkyní 2011

Protože na dnešek hlásili krásné počasí, konečně jsem mohl vyvézt přítelkyni. Počasí sice nakonec až tak super nebylo, ale nevadilo to a vyjížďku jsme si užili. Odjížděli jsme od nás z Luštěnic v půl jedenácté, prvním c

Vloženo: 17.04.2011
    Uskutečněno: 17.04.2011
  • Zahájení sezony - Poděbrady

Tak dnes jsem jel s lidmi z SHOC na zahájení sezóny do Poděbrad. Sraz jsme měli na Benzině v Horních Počernicích - sešlo se nás opravdu hodně, střízlivý odhad je 50 motorek. Odtud jsme v 11 v koloně vyráželi směr Poděbra

Vloženo: 02.04.2011
    Uskutečněno: 02.04.2011