Honda VT 600 Shadow (1997)

Vlastník mikhayl
Vloženo 16.5.2016
Aktualizováno 8.4.2019

Úplně první motorka, zatím se spolu seznamujeme :)

Motorka koupena od martasek6 (Velké Zboží)

Yamaha XV 750 Virago: důvod neuveden

První dojmy - První dojem byl velice pozitivní, pro mojí výšku 173cm je moto akorát, skvěle se na ní sedí, lehce se ovládá, manipulace s ní je jedna báseň, dokonce i na místě nebo v nízkých rychlostech. Dobrá cena včetně plexiskla, opěrky a brašen a hlavně pohodlné sezení pro moji polovičku - na rozdíl od Viraga 535, ještě v ten den jsem volal zpátky, že jí beru.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci kterým se líbí retro styl a nikam nespěchají.

Doplňky na motorce - Plexi, kufry, opěrka, kožený pas přes nádrž

Zatím je ještě asi brzo na hodnocení, každopádně ale velice oceňuji dizajn motorky. I když nejsem dědek, choppři se mi vždycky líbily - kombinace černé a tyrkysové spolu s pásem přes nádrž je prostě skvělá. Ovládání jednoduché, výkon pro mě dostačující, zvuk nádherný. Kvůli 1 kotouči vpředu možná o něco slabší brzdění (třeba ve srovnání s Virago 750), spotřeba zatím kolem 4 litrů/100 km. Velice pohodová jízda je mezi 90-110km/h, vyšší rychlosti i přes plexi už motorku více rozvibrují - a hlavně, kdo si jí kupuje na dálniční jízdy, že ? :)

Servis po koupě: přetěsnění předních tlumičů, seřízení brzdového světla

31.5.2016
Od koupi absolvovaných asi 3000km, z toho jedna delší cesta z Prahy do Znojma a zpátky (500km) a jedna do Košíc a zpátky (1500km). Motorka absolutně bez problémů, spotřeba od 3,5 do 5l (podle rychlosti a naložení), znovu potvrzuji, že ideální rychlost je tak do 110km/h, při vyšších výrazně stoupá spotřeba a vibrace.
Občas zlobí spínač na brzdové světlo od přední brzdy, jinak nezjištěné žádné problémy.
Subjektivně mám dojem, že nádrž (mimo rezervu) má víc než 7,4l. Už se mi tam podařilo narvat i 9l benzinu.

4/2017
Druhá sezóna. Za první najeto asi 9000 km. Bez větších problémů, výměna brzdových deštiček. Posledně absolvovala v srpnu výlet do Transylvánie a zpátky, docela dobře nesla i nekvalitní rumunské silnice, na dlouhé dálniční přesuny to ale už nebylo pohodlné. Optimální rychlost tak do 110km/h. Jinak se už trápí. Svezení je to ale nádherné, zatím nehodlám měnit.

1/2019
Po 3 sezonách šla nakonec do světa, už by to c htělo něco silnějšího a hlavně novějšího :)

žižala.
žižala. napsal 17.05.16 v 14:20 10b.

Supr stroj.

Patrik80
Patrik80 napsal 16.05.16 v 15:48 10b.

pěkný kousek

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.05.16 v 09:39 10b.

Parádní Shadowka gratulejšn.