Honda CB 750 (1981)

Vlastník Duritio
Vloženo 26.10.2010
Aktualizováno 26.10.2010

Samej chrom a jinak celá černá.Velká,silná a rychlá

Po 35 letech v plechovkách návrat na dvě kola.Očekávám od ní svobodu,požitek z jízdy a pocitový komfort.Pořídil jsem jí v Bavorsku na sklonku léta téměř za hubičku takže zkušeností s ní moc nemám.Vlastně jsem se dosud naučil jen základní manipulace jako nasedání ,vycouvání z garáže a podobný kousky.Projel jsem jí jen krátce a bylo to jedním slovem úžasný.Jde o typ RC-01 z roku 80 minulého století takže jarní testace na veteránský čísla a hurá do světa.Nejprve nás ale čeká zimní příprava.Chtěl bych vyjet s novým lakem a v dokonalém stavu, k tomu bude potřeba odstranit pár diagnóz po předchozím majiteli.Našel jsem několik neoriginálních šroubů a pár stržených závitů.Taky jsem ze studijních důvodů pořídil ještě jednu stejnou motorku,vlastně rozebraný vrak a k tomu náhradní motor.Výsledek je,že mám dvě motorky a tři motory.Takže o zábavu postaráno na celou zimu.No ta bude myslím pěkně dlouhá.Už se nemůžu dočkat až vyrazím v létě na výlet do Itálie na pláž v Jesolu.To je moje zamilovaný letovisko.

anfanger01
anfanger01 napsal 20.08.19 v 13:32

Čau, pořídil jsem si letos stejnou krasavici. Chtěl bych ji postavit vedle jiné a pokecat o jízdních vlastnostech, chování, zkusenostech...mel bys některé odpoledne nebo víkend cas???

Bundes
Bundes napsal 29.10.15 v 10:08 10b.

Krásná klasická mašina 10 b.

Petr.Bil
Petr.Bil napsal 08.06.15 v 15:28 10b.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 07.04.13 v 08:51 10b.

Pekny kousek, klasika

Woky
Woky napsal 14.03.13 v 22:45 10b.