Yamaha XJ 600 (1992)

Vlastník tomy.85
Vloženo 9.9.2010
Aktualizováno 31.7.2016

Moje první motorka, měl jsem předem jasno, že chci XJ. Když jsem viděl tuhle poprvé, byla to láska na první pohled

První dojmy - Naprosto pohodlná a nenáročná motorka, ideální jako první motorka na zaučení, ale stejně tak v pohodě zvládne dlouhé cesty po okolních zemích. V 2011 jsem jel zhruba 9 hodin v kuse do Tater, a při mých skoro 190cm jsem neměl jediný problém a na konci cesty jsem z motorky nebyl nijak rozlámaný.

Motorku bych doporučil pro - začátečník, nenáročný jezdec, nenáročný cestovatel (v jednom i ve 2)

Doplňky na motorce - Držák navigace/mobilu Givi S950 - používám na mobil, skvělý!
Nosič kufrů od Bartus.cz - super kvalita a cena!

Když jsem v asi 22ti opět chytil motorkářskou duši (předtím jen Simson 15-18let), začal jsem se rozhlížet po vhodným stroji. Nejdřív jsem uvažoval o pětistovkách (ER-5, CB 500...), ale brzo jsem začal mířit trochu výš, přecijen jsem skoro 190/90. Když jsem objevil XJ, byla to jasná volba - nelituju ani trochu, skvělá motorka na naučení.

Ikdyž má XJ svoje roky, tak jsem neměl jediný problém (ťuk ťuk!) a motorka např. na Slovensku absolvovala několik přejezdů v prudkých lijácích a naprosto v pohodě.

Protože je to moje první velká motorka, nemůžu tolik hodnotil, nemám srovnání. Ale přední brzdě by se hodil druhý kotouč (až od ´98) a motoru trošku větší zátah, přecijen při těch letech ten výkon trochu vadne.. Ale já to taky netočím tolik, kolik by šlo..

tomy.85
tomy.85 napsal 19.05.12 v 19:21

díky! profil se chystám pořádně vylepšit po státnicích (za měsíc). máš pěknýho Stroma, koukám po malým jako nástupci XJ výhledově, a chci jen červenýho

tompet
tompet napsal 19.05.12 v 16:37

vypadá fakt dobře, škoda že máš tak málo fotek, 10 bodů

Krteczek
Krteczek napsal 10.03.12 v 23:41

Koukám, že ta moje čubka má i sestřičku Moje je dokonalej N klon tvýho Ska
Máme to ale super motorksy, což?

Doth
Doth napsal 25.01.11 v 16:11

Taky jsem měl červenou

Lexi
Lexi napsal 25.01.11 v 12:58

Krásná holka,na tý jsem dělala papíry