BMW R 1150 R (2003)

Vlastník stylo
Vloženo 24.8.2010
Aktualizováno 7.8.2013

R1150R Rockster 80th Anniversary

První dojmy - Brzdy pro cvoka :)

R1150R Rockster ..,získal si mě na první pohled a to jsem ještě netušil jaké je s ním poježdění..najel jsem asi 1000km za 10dni a myslím,že řeči o "klopném" efektu,nepřesném řazení atd šíří lidi co se asi pořádně na BMW nesvezli..Rychlosti tam padaj samy a na to lehké pohoupnutí do boku čekám s radostí při každym řazení..víš,že máš něco pod zadkem zkrátka..Brzdy opravdu extrémně účinné,ze začátku jsem se na ni bál jen podivat..,ale s ABS je ta přední akceptovatelná,u zadní bych to ABS oželel..Look je myslím bez chyby a tak se budu věnovat spíš doladění motor managmentu ..Je to velmi univerzální motorka,můžeš s ní jet kochačku s chopper parťákama a když chceš tak celkem zatáhne..Doplním,že příjemná a znatelná změna nastala jen výměnou obyčejného filtru za KN..myslím,že kdo to zvažujete tak těch cca1000 kč za to stojí,nehledě na to že je pratelnej,takže na pořád..

Shiver
Shiver napsal 28.05.11 v 23:10

Vše co píšeš je velká pravda. Rockster skvěle vypadá a skvěle jezdí. Kdo tvrdí opak tak prostě tuhle mašinu nejel

Mark09
Mark09 napsal 27.05.11 v 08:42

Mefisto666
Mefisto666 napsal 09.09.10 v 08:38

No jo krásnej bawec kámoš ji má taky a nemůže si ji vynachválit. Já s ní zkušenosti žádné nemám. Tak si ji plně užij.

mig71
mig71 napsal 29.08.10 v 00:15