Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník OnDre
Vloženo 18.8.2010
Aktualizováno 1.4.2014

Malý-Velký ZED
Celková přestavba. Nezůstal kámen na kameni:o))
Vše nefunkční muselo pryč!

První dojmy - Motorka se vůbec nechová jako ta originální. Díky jinému podvozku, brzdám a taky výfukům, je to úplně jinej stroj. Novou majitelkou je vyladěna do sportovna, takže je trochu tvrdší a víc sedí v zatáčkách:o))

Motorku bych doporučil pro - Začátečník nebo pohodář kterýmu nevadí nápor vzduchu!

Doplňky na motorce - Mnoho

ZED se mi vždycky moc líbil, ale bylo mi líto že ho v továrně "okradly" o ty dobré komponenty. Je to určitě nějakou marketingovou strategii a taky nízkou pořizovací cenou:o/

Motorka má dobrý základ ale komponenty zaostávají. Naštěstí jsem pro ně nemusel chodit daleko. Vypůjčil jsem si tedy přední vidlici, kola s kotouči a zadní kyvku od silnější sestřičky ZX-10r a doplnil centrálem Ohlins a brzdičema z GSXR1000 a pancéřovejma hadicema. Zadní partie pochazí kompet z CBR 600rr s výfukem od D&D z Texasu. Přední masku dodal SuperDuke 990 a zbytek je starej dobrej ZED a par doplňků - jako kryt chladiče Baracuda, spodní klín of Motoforza, Rizoma držák SPZ.

Agilita a mrštnost motorce zůstala. Ohlins vzadu dělá svá obvyklá kouzla. Chce se jí víc do zatáčky (kratší rozvor) a výrazně se zlepšila stabilita a brzdný učinek, což se dalo čekat..co jsem ovšem netušil jak pěkný zvuk se dá vyloudit z řadového 3/4 litra?! Připadám si jak na závodním speciálu..ladiči z D&D asi umi..uvidime co ukáže brzda?!

makes222
makes222 napsal 11.03.11 v 15:08

supa stroj aj ja musim dat predne tlmice zlate a zadnu kyvku tiez z niecoho

TRIOP
TRIOP napsal 23.12.10 v 19:39

Supr kousek, nadherny laufy. Odkud mas kryt chladice ?

Tomast
Tomast napsal 04.09.10 v 08:34

Pěkně udělaný,určitě za hodně kaček. Bohužel to budeš asi těžko prodávat. Dneska v tom každý druhý vidí totálku nějako opravenou. Za mě

MThomas
MThomas napsal 02.09.10 v 09:38

Hej, jako zed je zed, ale tohle je fakt moc povedený!Super!

Mato69
Mato69 napsal 23.08.10 v 01:00

Páčia sa mi funkčné veci ako podvozok, naopak ako milovník a vlastník vzhladu Zeda nemôžem predýcha´t masku z SuperDuka a zadok z RR..