Aprilia RS 125 (2005)

Vlastník TheStanley
Vloženo 9.8.2010
Aktualizováno 31.10.2012

Má první motorka se suprovým tetováním, nepochybuju o tom že jsem si dobře vybral a kdybych to mohl vrátit tak si jí koupím znovu!

První dojmy - RSka je moje první motorka, ze začátku jsem měl celkem respekt... Jinak motorka je dost živá, do zatáček se nebojí a jde po nich po hlavě! A s tím kotoučm co má vepředu je radost brzdit.

Na RSce jezdim chvilku a zatim super... je po první majitelce dovezená z Italie, jako nová... Je částečně otevřená, vymáčkl jsem z ní co to dalo a to 140km/h, Zatím mi to stačí nedavno jsem měl strach ject i 90... Ale časem mám v plánu jí otevřít. Oproti ostatním 4t dvácám má pěkně široký kola a pěkně v zatáčkách sedí. Jo a na motorce, přilbě a kombinéze mam tolik much, motýlů a všeho možnýho hmyzu že bych to moh rozdavat, ale čistit mě to fakt nebaví.. (pustit to nechce ty čůra!).

Moje hodnocení berte s rezervou, myslím si že každej má jiný chutě a jiných motorek co jsem řídil taky moc nejni, pár by jich bylo ale to je úplně jiná liga, taky jsem je tam trochu zohlednil, ale spíš jsem to hodnotil po zkušenosti se sousedovo RSkou a hlavně od srdce!

Po sezóně 2011 jsem si potvrdil pravdu, že spotřeba se projevuje hodně se stylem jízdy! Takže když někdo píše že mu RSka žere 9 na 100 tak jí musí nakládat plnej kotel! Když už se mi stýská po adrenalinu tak si vyjedu a tu spotřebu taky dokážu vytáhnout na 10 litrů. Naopak když pak dojíždim každej den do školy, tak by mi tímhle stylem zanedlouho sežrala i samotnou peněženku... Takže když jedu v klídku do 6, 7 tisíc ot. bez zbytečnýho tahání za plyn, tak si jezdím jak pán skoro zadarmo... Za benzín co mi vloni vydržel 2 dny jsem letos jezdil celej 1 a půl tejdnu! Samozřejmě když někdy zaspím tak si trošku zazávodím a cesta normálně na čtvrt hodiny se dá stihnout pod 7 minut s přehledem...! Další poznatky plus fotečky a co jsem letos na RSce dělal najdete dole v Deníku.

Dom.Cábel
Dom.Cábel napsal 27.03.11 v 20:07

Moc pěkná, tak ať lítá!

UnI
UnI napsal 08.09.10 v 19:33

Já jí prodávám, tak nevim jestli se setkáme, já si s ní užil dost :))

TheStanley
TheStanley napsal 08.09.10 v 16:49

díky

UnI
UnI napsal 07.09.10 v 19:08

jako by tý mojí z vejfuku vypadla 10bodů, ať ti slouží :)

A.n.d.r.y
A.n.d.r.y napsal 16.08.10 v 15:25

Jojo taky ty mouchy nemam rad, ale myslim ze oni nenavidijou vic me ;D ... jinak pekny moto, at ti jezdi co nejdyl bez nehod ;)