Kawasaki KLE 500 (2003)

Vlastník Bader
Vloženo 9.7.2010
Aktualizováno 27.4.2020

Pohodové a bezproblémové enduro atraktivního vzhledu

První dojmy - První dojmy byly celkem pozitivní. Na to jak vypada mohutně, tak je příjemě lehká, dobře ovladatelná. Hned mi padla do ruky. Trošku divný dojem jsem měl z měkkýh tlumičů. V předu se při brždění dosti zanoří. Zadní ... stačí dát kabelu do kufru, a už se pohne...

Dobře ovladatelná, poměrně vysoká motorka s pružným motorem, který jede pohodově i v nižších otáčkách ale dle potřeby se dovede pěkně vytočit.

Dle mého subjektivního názoru, jsou trošku měkčí tlumiče. (to se dá ale řešit přifouknutím předních a dotažením zadního - ještě jsem nezkoušel)

Zatím spokojenost! :o)

Zkoušel sem se projet i na jiných KLE a byl jsem velmi překvapen jaký vliv má jiný převodový poměr ozubených kol na řetězu. Asi s tím začnu experimentovat :o)

Také jsem vyzkoušel přifouknout přední tlumiče a vyhovuje mi to mnohem více!

Vysoký šřít vyrábí GIVI

Solidní spotřeba :
kawasaki-kle.spotreba.sk/kawasaki-kle-500-140439.html][img]http://www.spotreba.sk/icon_car_33541_140439_b.jpg[/img

Bader
Bader napsal 14.05.15 v 23:31

Tak jsem ji kapku přebarvil... :o)

Petr_TA
Petr_TA napsal 18.01.14 v 17:52 10b.

Mooooc pěkná
10b

radek89
radek89 napsal 23.01.12 v 19:57

ta vypadá parádně

istonbike
istonbike napsal 06.09.10 v 19:22

Super endurko,které má i endurovské rozměry kol a hlavně nesmrtelné srdce...krásně bušící + ta modrá barva za 10b s přáním parádních off i onn-road kilometrů

Kleckar
Kleckar napsal 15.08.10 v 18:29

Velmi sympatický stroj. Dost by mě zajímalo, která firma vyrábí konkrétně tohle vysoké plexi? Dávám 10b, tady není co řešit