Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník Italofil
Vloženo 14.7.2005
Aktualizováno 12.1.2010

Na začátek skvělá volba. Žádné záludnosti, nízká spotřeba 5-7 L. Pouze mi občas odcházely žárovky zadních světel jinak motka bez problémů. Měnil jsem pouze gumy, jednou za rok olej s filtrem a dal novou řetězovku.

Zkušenosti: Kolem 4000 ot/min to z výfuku trošku chrastilo. Nejlepší pásmo bylo cca4500 - 5000 ot/min, ale po překročení 7000 to byl katapult se kterým jsem ve městech a okreskách stačil i silnějším strojům.

Cesty: F-M,Ostrava,Šenov,Sviadnov,Bruzovice,Staré Hamry (mám nejraději:0),Palkovice (parkuji),Kozlovice,Rychaltice.zkrátka brouzdám okolí F-M.

Cestopis: nejdale jsem byl zatim za krnovem a v rožnově pod radhoštěm jinak okoli.jezdim hlavne podle pocasi a taky podle toho kdyz mam na palivo:)

Další info: byla to moje nej motorka se kterou sem se hodně naučil a za dva roky ježdění jsem nepřišel na jedinou závadu krom výměny náplní a řetězové sady po předchozím majiteli jinak naprosto bez problémů kdo chce cestovat a třeba i se spolujezdcem není problém:0)

Reportáž: Na poslední sezónu dostala novou barvu s polepy a lakem a vlastními silami jsem si udělal otevřenou koncovku se svodem. V sériové podobě jsem z ní vymáčkl 205 km/h. Po přezutí, nové řetězovce s převodem do rychla a s otevřenou koncovkou dokonce 230!! Ovšem po montáží otevřené koncovky motka už tak netáhla jako tovární koncovka...Ale ten zvuk

Luc_22
Luc_22 napsal 27.04.12 v 12:50

Pěkný Banďour, za 10

Pája13
Pája13 napsal 01.12.09 v 19:50

Ahoj.Pěkný stroj.Ať šlape.Dávám 10 b.

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 19:23

Pěkná a pěkná mašinka.

Kirby
Kirby napsal 26.02.09 v 20:26

Moc peknej stroj at to lita way of live

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.02.09 v 17:58