Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník Goos
Vloženo 7.5.2010
Aktualizováno 9.9.2010

Po pár letech (asi po 15) jsme s manželkou opět dostali chuť zažít trochu té volnosti a tohle byla myslím dobrá volba.

Tak máme doma konečně zase motorku. Jednou na obědě mi žena prozradila že má takový nápad, ale že se budu nejspíš smát. Prostě mi řekla že by chtěla zase motorku. Kdysi už jsem motorku měl, když jsme se poznali a tak vzpomínka na ty časy zafungovala. Každý to zná, když se jednou svezete a na čas si dáte třeba pauzu, stejně to ve vás zůstane. Takže jsem se vlastně ani nesmál. Zbývalo půl hodiny do vyzvednutí dětí ze školy a to byl přesně ten čas zajet někam, kde takový věci mají. Nebudu to prodlužovat, za hodinu už jsme měli našeho Stroma zamluvenýho.

Migrifin
Migrifin napsal 05.08.11 v 15:35

Černáje super máš nádhernej stroj i fotky hodně šťastných kiláků bez nehody. 10b.

istonbike
istonbike napsal 22.07.11 v 22:59

Nádherný Strom a s tím Sharonem to musí být luxus zvouček za 10b s přáním super zážitků v sedle

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 21.06.11 v 23:14

marieanna
marieanna napsal 12.10.10 v 22:34

Krásná mašina, pro dva nejlepší volba. Jen doufám, že ti ten výfukt neřve tak jak shivakovi. Dávám 10b. M

Myšoun
Myšoun napsal 03.10.10 v 23:24

Zdar sousede a kolego Stromkaři. Ta černá barva Tvé motce moc sluší. Skvělý stroj a pohodlný Též oceňuji deflektor. (Žádné mouchy na helmě). Přeji pohodové cestování, a vždy bezpečný návrat.