Honda CX 500 (1983)

Vlastník bob-dreamer
Vloženo 4.5.2010
Aktualizováno 30.5.2012

Dunivý nezaměnitelný zvuk :) Na obsah 500ccm úžasný krouťák. Mohutný téměř nezničitelný motor co nevypadá na obsah 500ccm. Kam přijede, tak má spoustu obdivovatelů :)

Praktický, spolehlivý stroj o kterém v servisech neradi slyší, protože na takových by se neuživili :)))

28.9.2010
Letos jsme se sice moc neužili, ale i tak jsem pootočil tachometr o nějakých 2500 kilometrů :) Škola se mi tak nějak chýlí ke konci a tak snad bude příští rok více času na toulání i na téhle mašině. Byl to celkem příjemný pocit, se z GLka zase vrátit na CXko. Ne že by to bylo lepší, nebo horší, ale bylo to prostě jiné... :)))

29.5.2012
Za 1,5 roku jsem na motorce najel pouze 1500km a vzhledem k ekonomické situaci, nadešel čas nadepsat poslední kapitolu téhle mojí v pořadí druhé motomilenky. Bylo to těžké rozhodování, ale vzhledem k mojí výšce a výrazně většímu pohodlí, které mi nabízí GL1000, jsem se rozhodl najít ji novou rodinu. Zítra si ji převezmou noví majitelé, kteří ji dopřejí mnohem více prostoru pro cestování. Myslím, že jsem ji prodal do dobrých rukou, a že ji určitě nevidím naposledy. Bylo to skvělých 13tis kilometrů v jejím sedle. Nový majitelé motorku koupily včetně všech doplňků a luxusního sedla, tak její image zůstane zachována, což mne moc moc těší. Navíc nebude zase tak daleko Tak hodně štěstí na cestách všem třem

lopata75
lopata75 napsal 01.11.10 v 16:10

Takovej obývák,sen každýho bikera...i můj. Závidím v dobrým slova smyslu a užívej si tu parádu!

čurdaracer

Iwas napsal 22.07.10 v 23:45

Krasavice 10b

Leo4361
Leo4361 napsal 17.06.10 v 12:11

Obývák to je dobrý Já měl svoji XS v dětském pokojíčku CXko opravdu krásné!