Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník biovirus
Vloženo 27.4.2010
Aktualizováno 23.4.2013

Černý sršeň z dilny hondy. Jedna z nejoblíbenejších motorek což je tak trochu i mínus pro tuhle krásnou a spolehlivou mašinu. MA JI každý

První dojmy - Co dodat, hornet. Libivy vzhled. Super zatah ve vyssich otackach

Mám rád nahý mašiny a nahý holky. Tak proto Hornas.

Tecnícké udaje vynechám zná to každý. Jen to že má skoro 100 koní a od 11 000 se v něm probouzí démon.

Po zkušenostech s překrásným skůtrem , shodou okolností od Hondy, Foresight 250 a máňou ER-5 od Kawy se rozhodlo, že to chce pořádnou mašinu.
Po zběžném brouzdani po netu mě zaujaly dva nádherne stoje v bazaru na Těrlicku. Týden jsem po nich pokukoval, a pak se rozho, že se pojedu aspoň podívat. Fazer u kterého jse mi děsne líbilo provedeni prdýlky, hlavně ty laufy už měl bohužel nového majitele. Takže zůstal už jen ten vysněný horňas. Po dohodě jsem udělal zkužební jízdu, která na mě zapusobila, až na to ,že v nadrži nebyl skoro žádný benzín a samo , že došel , velký dojem a kawička se už nevratila domů. Za to Horňa mel včil noveho pána.

Nyní mame spolu neco kolem 2000 km a hodnoceni velmi pozitivní.
Slušný zátah utech proklamovaný 11 000 je opracvdu hodně poznat co je zač. RESPEKT
Spotřeba jak kdy a jako mám náladu. 5-6,5 l/100km
Akrapovič ,nebo ladák od jiného výrobce by 100% neměl chybět, protožš pak je to fak brutal.
I když ma vykon 72 kW s baťužkem do kopečku to nekdy netáne, a chce to nižžši kvalt. Vzhledem k tomu, že vetšinou jezdim sám, zanedbatelna prkotina.
Brzdy - co dodat ,prostě to brzdí jak má , ne jak na máňe.Kawa měla jen jeden kotouč a bylo to poznat. S Horňasem stojím na fleku, jen když se dotknu pačky.

Pro ty co CB 600F znají ne co bych psal, ale pro ty jenž se rozhodují na čem začít nebo co silnejšího koupit, tak rozhodňě doporucuji.
Honda Hornet je silná krásna mašina s dobrýma jízdníma vlasnostma pro každého kdo má rád klidnou i sportovně posazeno jízdu a rád si uloví nejakou tu mouchu.

Co bude dál?
Snad za par let nejaky cestak FJR 1300 nebo chopper.

Pertra
Pertra napsal 13.08.10 v 12:06

dávám 10b..ať nám kvetou dodavatelské vztahy a ne plechy

biovirus
biovirus napsal 27.06.10 v 21:01

BorisVTR presne tak. Pry jezdeno od 2005. Ale vem to cert, hlavne ze JEDE.

BorisVTR
BorisVTR napsal 18.06.10 v 14:07

Moc pekny Sršeň.To bude asi este model 2004 ked nema este obratenu prednu vidlu alebo sa milim?Ale je to Honda a to sa pocita Preju hodne stastnych km a davam 10 bodu

RickVFR
RickVFR napsal 18.06.10 v 08:19

Pekný Hornet, tak nech robí iba samú radost na cestách. Prajem Ti hodne šťastných kilometrú a dávam 10 bodú

biovirus
biovirus napsal 19.05.10 v 13:43

JJ. Ty 2005 s digi me moc neberou, az na ty widle, ty sou cool. No skoda nemusim mit vse.