Suzuki GSX 600 F (2000)

Vlastník GoodFood
Vloženo 26.2.2010
Aktualizováno 26.2.2010

Pohodova moto na cestovanie,spolahliva,lacna a usporna.Suzuki GSX 600 F som kupoval hlavne na turistiku vo dvojici co sa aj v konecnom dosledku osvedcilo ako vyborna volba .

Suzuki GSX 600 F-ko som si kupil ako nenarocny a spolahlivy stroj s rokmi osvedcenym motorom na cestovanie.Vyuzivam ho pokial mam cas vylucne na turistiku vo dvojici plne nalozeny a zatial sa nevyskytol ziadny problem.Ani po prejdenych 500 km v sedle nie je clovek dolamany . Kupoval som ho od prveho majitela v stave novej moto a okrem pneumatik a oleja na nej nebolo menene nic ine.
Vymenil som zatial retazovku , komplet naplne a momentalne tam mam obute conti road attack - velka spokojnost! Spotreba paliva sa pohybuje od 4,5 - 5,5 l (vysiu som este nenameral) a spotreba oleja 1,5 dcl na 5000km. Davam tam vylucne Motul 10w50.
Myslim si ze je to moto skorej na turistiku aj ked vie aj zajazdit sviznejsie ked sa chce.

Po mojich skusenostiach vylucne zo stvorvalcov by som v buducnosti chcel vyskusat nejake dvoj-valcove cestne enduro.
V kazdom pripade Suzuki GSX 600F je velmi dobra a spolahliva moto pokial clovek vie co od nej ocakava a no co ju bude pouzivat.

Black_Shots
Black_Shots napsal 13.09.10 v 14:24

Hezkej kousek, 10b a spoustu Km na pohodu!

GoodFood
GoodFood napsal 05.03.10 v 08:30

Dakujem vsetkym za komentare a snad sa stretneme niekde na ceste Sezona zahajena mam uz prvu stovku

Pechyjo
Pechyjo napsal 03.03.10 v 17:59

opravdu nádherná cestovka máš odemně 10 bodíků a spoustu pohodovejch km

cimflik
cimflik napsal 28.02.10 v 09:52

koukám, že máš taky krasavici , pěkně udržovaná to se cení, tak užij fajn sezonu, snad už co nevidět začne

cable
cable napsal 27.02.10 v 11:18

Naozaj vela pekna motka posílám 10 bodíku na slovensko a přeju hodně šťasnejch km