Yamaha XVS 950A Midnight Star (2009)

Vlastník Robinson
Vloženo 6.2.2010
Aktualizováno 28.1.2012

Pro cloveka ktery v mladi jel jen na Parezu a parkrat mel pod sebou "CZ-tu 125 perak", je tahle Boubelka velkej,tezkej a silnej stroj (bojim se toho az se to zmeni, prestane mi stacit a zacnu pokukovat po silnejsi,jako to je asi u Vas temer u vsech)

Je to uz davny sen a zivot tomu nejak nechtel prispet. Minuly rok se , ale odvracena strana mesice na mne usmala a najednou nebyly temer zadne prekazky. Volba byla jasna jednoznacne cruiser, bublaci motor do V a krajina ktera neni jen rozmazany flek jako u supersportu. Napred to mela byt Honda Shadow, ale pak se mi moc zalibyla Yamaha Dragstar. Prosel jsem ruzne inzeraty, zacal vybirat a obchazet obchody. Nahodne jsem nasel inzerat na uplne novou lec v obchode pouzitou predvadecku. Kdyz jsem ji videl a jeste mi tam s ni pred ocima a usima zabrblali, bylo vymalovano a uz jsem nebyl schopnej myslet na jinou. Takze je uz dva mesice moje a ja trpim, nemuzu si na ni ani sednout, ani podivat, ani pomazlit a vylepsovat uz vubec ne. Zatim nebylo kam ji zaparkovat, tak je v prodejne zazimovana a ceka tam na svoji karieru. Prusvih je, ale v tom, ze jsem si pred zimou nestihnul udelat papiry. Tak ted cekam az se na slunicko prestaneme divat z dalky a zatim drtim testy aby mi nevzali ty papiry co uz mam dlouho. Taky resim co na ni a co na sebe,tak hladam informace a informace.
Nemam zatim svoje foto, ale takhle hole vypada.

Ted uz tak hola neni

Megadeth
Megadeth napsal 05.06.14 v 03:23

Príjemná mašina, plus páči sa mi tvoja turistická výbava

Hajčus.
Hajčus. napsal 17.01.14 v 11:58

Posílám 10b Paradní kousek...

Baca42
Baca42 napsal 17.04.12 v 18:43

Pěkná 10b i za tu ledovou jeskyni

Viper54
Viper54 napsal 14.02.10 v 09:01

Plnej počet bodíků posílám už teď,protože je krásná .Jen ať už sleze ten bílej sajrajt a můžem vyrazit!A noty uděláš,máš přece dobrou průpravu na Pařezu .

rolff
rolff napsal 10.02.10 v 21:21