Yamaha BT 1100 Bulldog (2003)

Vlastník bikerman70
Vloženo 6.1.2010
Aktualizováno 8.10.2011

koupil jsem jí na začátku prosince pořádně se ani nesvez tak se těším na jaro zatím na ní dělám a leštím pro mě užasný stoj,,když jí miluješ není co řešit-láska na první pohled"

Skušeností jen pár , za mlada simsona čas od času od bráchy MZetu pak dlouho nic a před dvěma lety jsem si koupil chopera jen 250 cínu na skoušku jestli mě to chytí a chytilo a fest teť v prosinci jsem koupi hafana svezl se zatim asi 150 km a jsem děsně nadšenej.

Tak po dalších najetych 1000km jsem ještě nadšenější je to supr stroj. Pár novejch uprav, doplňků a vyměn jako je olej, destičky, pneumatiky, zadní kufr s opěrkou, padáky které už se vyplatili když spadla ze stojánku a ještě nové předni plexi. Začíná se mi libit čím dál víc. Teť už jen pořádné počasí a jezdit.
Tak ujetý další tři tisíce a ejhle první velká oprava -volnoběžka.Nemilá a drahá tato záležitost ale zato velká nemoc bulíků i dragstárů,holt co se dá dělat ale i tak je to láska na první pohled.
Tak volnoběžka hotová oprava cca 9000 kč ale jen díky tomu,že se mi ten díl povedl sehnat z Ameriky.Byl tam kolega bulldokář a dovezl jí bez cla a daně jinak u nás to vyjde na cca 22000 kč supr úspora.

Tak jsem Bulldu vyskoušel do Alp jen tak na skok přes víkend a naprostá spokojenost jak s motorkou ta se spotřebou která mi klesla v průměru na neuvěřitlných 4,25l na 100km což si myslím že je supr.Takže další důvod proč tento stroj doporučit.

stenly38
stenly38 napsal 30.11.15 v 17:21

Právě se rozhoduju mezi Bulíkem a TDM 900,zatím vyhrává Bulík

-HARYS-
-HARYS- napsal 07.12.12 v 20:28 10b.

Pěkná a zajímavá mašina!!!

Kamy
Kamy napsal 14.09.12 v 08:33

ty vole tomu říkám srdcař Rozborka motoru doma v obejváku u televize To vidím prvně Mnoho zdaru jak tobě tak i mašině, moc pěkné

C.B.R
C.B.R napsal 05.02.12 v 18:41