Suzuki GSX 600 F (1993)

Vlastník NamBulik
Vloženo 8.8.2009
Aktualizováno 27.8.2010

Pohodová holka, která tě nenechá ve štichu a spoustu odpustí. I když už není nejmladší pořád má svoje kouzlo.

Minulý rok jsem si splnil malý sen o kterém jsem delší dobu mluvil. Pořád jsem chtěl jezdit, ale nebylo na čem. A tak jsem si půjčil pár peněz a koupil suzukI GSX 600F. Nějaký ty hadry abych nejezdil v tričku a kraťasech a vydal se polykat kilometry. Kromě pár svezení na nějakejch těch prskoletech jsem neměl zkušenosti s opravdovou motorkou.

Původně jsem přemýšlel o GSu 500E, ale když jsem ji viděl stát vedle jinýho stroje tak to bylo jako kolo. A tak jsem koupil GSXo, které svými 220 kily přecejen působí o něco dospěleji a s jejími 63 kW si snad ještě dokážu poradit. Této volby rozhodně nelituju hned po pár kilometrech mi sedla do ruky,pohodlný posed umožňuje dlouhé vyjížďky bez dlouhých večerních masáží. Dokonce i přední plexi neni jenom pro parádu, ale docela dobře se za něj schováte při rychlém přesunu po dálnici. Na okreskách se mi zdálo jako bych tancoval lambádu, ale tenhle problém vyřešilo nové obutí. Přecejen sedí asi o něco hůř než nové GSX-R nicméně nové gumy byly hodně pocítit a dodaly mi hodně klidu. Co se týče průběhu motoru tak to neni žádnej brutál. Odpustí hodně jezdeckých chyb což je ideální na začátek. Člověk si může dovolit fakt prasárnu a nic moc se nestane. To je asi jediný co bych jí vytknul, že po několika tisících už člověka moc nepřekvapí.Takže již pokukuji po nějakém dvouválci. Na druhou stranu má osvědčený, nezničitelný čtyřválcový motor na kterém se hned tak něco nepos...takže jsem kromě běžné údržby nemusel doposud řešit nějaké opravy. Což jsem velice uvítal, jelikož je lepší na ní jezdit než se pod ní válet. Tenhle stroj určitě doporučuju všem začínajícím jezdcům, kterejm nekoupí papínek mašinu za dvě kila aby zněj udělali ve třetí zatáčce šrot za dvě pade.

Tak už je pryč holka. V garáži se teďka na mě směje Aprilia SL 1000 Falco.

Jey
Jey napsal 25.05.13 v 00:41

ahoj prosim te potreboval bych poradit mam stejnou motorku a potreboval bych poradit za studena prede jako kote a pak se prehriva a chcipne nevym jak funguje ten uzavreny system chlazeni mohl by jsi my poradit čim to je

Haesty
Haesty napsal 08.11.09 v 13:08

Hezkej kousek a hlavně zachovalej

VerunkaK
VerunkaK napsal 17.10.09 v 11:05

Koťas
Koťas napsal 13.08.09 v 23:13

Máš krásnu chlope, tak hlavně opatrně a přeji nekonečnou spoustu spokojených km Dávám za 10