Honda CBR 1100XX Blackbird (1998)

Vlastník ZdenekXX
Vloženo 11.7.2009
Aktualizováno 21.8.2009

Pohodlný cestovní, ale i sportovně rychlí stroj. Minimum údržby - maximum ježdění

Mám na tachometru již 145000 km, kupoval jsem ji z druhé ruky kdy měla 22000 km.

Pravidelně měním olej, gumy, řetěz a běžnou údržbu. Za ty roky a kilometry jsem neměl větší potíže. Olej nežere, co napustím to vyleju. Velice "hodný" dravec.

Dovolí Vám skoro vše co se na ní dá udělat bez většího přemlouvání.

Brzdí, zatáčí, akceleruje - co jsem poznal "není ptáka nad něj"

Od počátku mám trochu zvednutá a rozšířená řidítka - je to pohodlnější pro dlouhé cesty. ( osobní "rekord" 1600 km z Itálie v jednom dnu )

S postraními kufry je už docela široká, ale v zásadě nepřekáží.

A abych jen nechválil

Velice brzo mi odešel regulátor dobíjení. Teď jezdím na Ignitech a v pohodě.

Cca v 60 000 začala za studena při neutrálu, nezmáčknuté spojce a nízkých otáčkách klepat spojka. Prý je to uvolněním vymezujících pružinek ve spojkovém kole ( koši ). S přibývajícími km se to zhoršuje, ale při jízdě a v zahřátém stavu to nevadí.

Rovněž se s přibývajícím stářím zvedla spotřeba. Dnes počítám při běžné svižné jízdě 7 l / 100 km. Ale kdo by jezdil na motorce na spotřebu :o)

Je to moje 3 zahraniční motorka a ne, že bych nepokukoval po něčem novějším, ale opravdu nevím co by mi ji pro můj způsob jízdy dokázalo nahradit.

cbpepe
cbpepe napsal 24.12.10 v 11:42

Teda smekám. pěkný kilometry...

Dutch
Dutch napsal 07.09.10 v 21:11

Má poklona Veliký guru, ty kilometry hovoří jasnou řečí

Wilda69
Wilda69 napsal 27.02.10 v 23:32

Ty kilometry mne potesily Pekna barva-ja ji mam nejakou svetlejsi-Tvoje je hezci

Vali_XX
Vali_XX napsal 14.09.09 v 22:58

krása;) pěknej Black

Simír_01
Simír_01 napsal 05.09.09 v 23:17

Najel jsi na ní osobně 123 000km ? Jak ji máš dlouho?