Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Save77
Vloženo 16.6.2009
Aktualizováno 1.6.2022

Můj splněný sen. Černá, endurová krasavice. Nejlepší přítelkyně na cesty!

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Vše proběhlo v nejlepším pořádku

První dojmy - První dojmy byly jen ty nejlepší. Jako by mi ji šili na míru :-)

Moje první motorka, svou malou Babetku nepočítám
Říkám jí Barbucha. Když stojí v potemnělé garáži, ta podobnost je prostě na místě!

Zatím probíhá seznámení. O koupi tohoto stroje, rozhodl pohodlný posez, solidní výhled, samozřejmě vzhled a celkově dobrý dojem z této motorky. V poslední řadě recenze a
diskuzní fóra.

6.9.2010

Tak se pomalu, ale jistě blíží konec mé druhé sezóny s Barbuchou.
Stále mně mile překvapuje a stále se od ní mám co učit. Najely jsme spolu zatím jen 4000 km, ale věřím, že nás ještě čeká spousta krásných kochacích kilometrů.
Letos jsem si konečně splnila přání podívat se do Alp. Měla jsem sice obavy jestli to vůbec zvládnu, když jsem byla zvyklá ujet denně nejvíce asi 100km. Ale touha podívat se do kopců byla silnější. Nelitovala jsem. Byl to pro mně úžasný zážitek. A také jsem se opět utvrdila v tom, jaký je V-Strom pohodlný a praktický stroj. Zatím co někteří hekali pro bolesti zad a sedacích částí ještě před hranicemi, nebolelo mně vůbec nic. Dokonce ani cestou zpět, kdy jsme kvůli vydatnému dešti jeli z Zell am See do Prahy jen se třemi krátkými zastávkami.
Díky nízké spotřebě a objemné nádrži, jsem nemusela hystericky hlídat a vyhlížet benzínové pumpy. Motorka si hravě poradila s každou nerovností a zatáčkou. V-Strom forever!!!

jps13
jps13 napsal 02.07.21 v 23:06 10b.

Pěkná super ,tak at to pořádně jezdí a hlavně bez nehod.Sluší vám to holky.

selinka
selinka napsal 30.09.19 v 13:35 10b.

Hezky stromek .Ta černá mu sluší. At dělá jen radost

Petr163
Petr163 napsal 12.09.19 v 21:26 10b.

Pěkný stromek, ad ti to jezdí.

bandita1
bandita1 napsal 19.02.18 v 11:10 10b.

Není co dodat

spike-cz
spike-cz napsal 05.03.17 v 17:04 10b.

super