Yamaha RD 350 (1988)

Vlastník Fishrd
Vloženo 31.5.2009
Aktualizováno 22.8.2009

Zatím jsem v depozitu a nikde nespěchám ale až jednou vyrazím.

2-takt,2 válce s přívěrami a klapkami,vodou chlazený,zatím sériových 63 koní,spotřeba:větší než malé množství.Sice starší kousek který se jen tak nevidí aleten zvuk nad 6tis. dostane každého 2T motorkáře.

Mr.-Freeze
Mr.-Freeze napsal 17.07.09 v 22:49

Ahoj taky mám RDčko, asi hodně podobnou verzi jak Ty - řezané kotouče, laďáky, YPVS, stejný typ kol. Já mám verzi 1YH pro Brazilii rok 87 co si pamatuju. Jakou máš Ty? Já to dá dokypa tak na letmo (ale při kontrole nic neopomenu) a kompletní repas si zaslouží za HODNĚ dlouho, jsou v čudu jen spotřební věci-brzdy gumy,náplně,tlumiče.Takže "repas" nebude zas až tak nákladný. Kdybys chtěl o RD pokecat, neváhej a piš vzkazy, nebo na icq 344664957, mám originál Haynese k RD, tak kdybys cokoli nevěděl tak stačí říct a rád to oskenuju nebo vyfotík digitálem. Ale vypadá hodně brutálně, ale na můj vkus až moc čistě

BTW neví někdo kolik to vlastně žere? Já najezdil pár kilometrů okolo garáže a okolo města (bez kapot,TP, prostě jen tak) a vyšla mi spotřeba 22L/100 ale to se jezdil prakticky na polovinu kvaltů

Tak ať se daří kámo, super práce !

2stroke
2stroke napsal 31.05.09 v 19:21

Äž bude hotová, tak to bude krasavice . Docela rád bych se na ni někdy podíval. Miluju 2T. Hodně štestí při renovaci .

Fishrd
Fishrd napsal 31.05.09 v 18:19

Ahoj.Vidím že je vás tu celkem dost co jezdili RD.Nezůstal náhodou někomu v garáži ležet tachometr?