Honda CB 1000R (2009)

Vlastník Kubasak
Vloženo 13.5.2009
Aktualizováno 3.4.2011

Úžasná. Co vám budu. Už se začínáme kamarádit, takže to bude jen a jen lepší.Ten krouťák je fakt nářez

Velmi zajímavý přechod z CBF600. Každopádně toho vůbec nelituju. CB1000R je moje druhá motorka. Chvilku jsem si zvykal na hodně ostrý záběr už od spodu, ale teď už si začíname spolu rozumnět a požitek je úžasný. Určitě nedoporučuju pro začátečníky. 125 koníků dovede udělat pro nezkušené pěkné peklo. A krouťák 99 Nm tahne opravdu divoce už od spodku Podvozek je naladěn velmi příjemně. Dobře pobírá nerovnosti na našich ´´úžasných´´ komunikacích. Při svižnějším svezení na pěkném asfaltu drží taky slušně. Možná by neškodilo ho trošku přitvrdit, ovšem na úkor nerovností. Do zatáček se pokládá úplně sama. Ovladatelnost je opravdu špičková. Mám verzi s ABS. Okruhy moc nejezdím a už několikrát jsem si ho i zkusil, jak pěkne funguje. Nevýhodu bych snad viděl jenom v zrcátkách. Moc v nich nevidím. Ani tankování není zrovna příjemné. Pistol nejde zasunout pořádně dovnitř. Po čase se to ale dá vychytat. Při rychlostech nad 150 km/h ochrana proti větru ustupuje. Ale není se co divit. Naked je naked.Mám v plánu přidat plexi, tak uvidíme. Plánuji i další tunnig, takže potom přidám foto a nějaké popisky.

motojanie
motojanie napsal 27.03.14 v 10:09 10b.

Já pořád říkám, že v té bílé jí to sluší nejvíc tak ať slouží i nadále jasných 10b.

John02

vypadá překrásně 10b

ARCTIA
ARCTIA napsal 09.12.09 v 11:13

dávám 10b vypadá úžasně, zvláště ty kola v barvě a kryt sedla

Co to plexi ? Od koho jsi ho vzal a jak funguje ?