Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník martinoz
Vloženo 27.4.2009
Aktualizováno 14.6.2023

Suzuki Bandit S 600, r.v. 2001, řadový vzduchem chlazený 4 válec, 57kW karburátory

První dojmy - Jako moje první velká motorka, tak respekt. Ale je moc hodná, kam se podívám tam jede, brzdy brzdí a když chci jet, tak ochotně poslouchá a jede. S na delší strasy rozhodně výhodou.

Motorku bych doporučil pro - do 6tis. otáček hodná pro začátečníka dobrá, jen trošku tužší a miň pohyblivá, od 6tisíc výš už je to žihadlo :)

Doplňky na motorce - Xenon, Agnels Eyes vepředu, vzadu diody, zásuvka na 12V zakomponovaná do plastu vedle budíků, pancéřové hadice přední brzdy

Když jsem si udělal papíry na "A", tak jsem chtěl motorku, nějakou pořádnou. Jenže na novou jsem neměl a spousta kamarádů mně zrazovala od nákupu nové.

Tahle motorka je naprosto super a výkonem velmi dostatečným, už se totiž jezdí s hlavou a ne na plnej plyn, to by na ni člověk zkusil jednou, jsem začátečník. Navíc je na mně hodná a na každého začátečníka bude. Do 4,5 tis. otáček je klidná, nechá si toho spoustu líbit a zrychlení je dostatečné.

To co se stane, když se rafička otáčkoměru dostane přes 6,5 tisíce je jako kdyby tě zezadu nakopl kůň a pak je to fakt ostrá jízda, brutální zrychlení (už se netváří tak klidně) a po povolení plynu i brzdění motorem (4 vál v řadě).

Na velikonoční pondělí najeto 440km. Nádhera. Doporučuji cestu z Prahy po D1 na sjezd na Benešov, pak Vlašim, Plehřimov, Jihlava, Moravské Budějovice parádní zatáčky, kopce, cesty taky ujdou...

Aktuálně se blížím k 7mi tisícům ujetých kilometrů, jezdím skoro každý den.

- 2014 jaro
- přetěsnění víka ventilů
- nová brzdová kapalina
- zadní brzdové destičky
- nová řetězovka
- kompletní kontrola před sezonou

sidar
sidar napsal 11.01.10 v 15:45

vyborna dvojkombinace masin ve staji!
10b

bower