Kawasaki VN 1500 (1995)

Vlastník Petr.cz
Vloženo 26.3.2009
Aktualizováno 5.3.2010

VNko Jedna z mála radostí kterou může člověk mezi nohama mít -)

18.4.2009 - Včera jsem zašel pro řidičák, takže dnes jsem regulérně vyjel. První jízda, křest ohněm, nikdy jsem na tom neseděl ale už mne z ní nikdo nedostane. Před mnoha a mnoha lety jsem si zkusil malou motorku, v autoškole mě mučili na CBR 600 ale VNko je opravdu zážitek. Záběr pěkně odspodu, spojka v pohodě a motor táhne i tam kde by jiné mašinky pokuckávali. Sedlo to je další zážitek "prdel v mechu" -)). Těším se na nějakou delší trasu.

Rok 2009 můj první na motorce je definitivně pryč. Těším se na jaro, letos to bylo díky závadě "jen" 12600 km.

5.3.2010 - Jaro na dohled a motorka opět v servisu. Přátelé nikdy nenechávejte dámu parkovat vaše auto do vaší garáže kde je již před tím zaparkována vaše motorka. "Ty pedály jsou skoro stejné" mi sdělila kolegyně když mi "přirazila", mortorku na zeď garáže. Naštěstí nešlo o bůhví jak silný šťouch, takže chlapci v CC motto to už mají skoro v kupě. Stejně se mi stávající řidítka moc nelíbila...
Hezký start do roku 2010

zain1
zain1 napsal 27.01.16 v 19:46 10b.

10b, pěkný stroj!

Duňák
Duňák napsal 24.06.10 v 13:32

Díkes,taky máš krásný stroj ,hlavně ať to jezdí.

bastik.
bastik. napsal 08.03.10 v 23:00

pěkná Kawička já dělal řidičák ještě později a jak mě to chytlo dávám 10b a přeju hodně pohody Baštík

black-
black- napsal 18.04.09 v 16:54

BaluJarda
BaluJarda napsal 14.04.09 v 21:51

Pěkná ,dávám za 10
Přeji jen samou pohodu v sedle !!!