Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník jenda_SL
Vloženo 12.3.2009
Aktualizováno 29.7.2014

Po úpravách předchozím majitelem získala charakter závodního stroje se všemi výhodami i nevýhodami.

První dojmy - Syrovost a ráznost motoru mě opravdu hodně překvapila. První dojem byly dost rozpolcené a bolest rukou po prvních sto kilometrech mě také trochu překvapila. Na to jsem nebyl z japonky zvyklý. Ale tomuhle stroji se dá leccos odpustit, protože po svezení na kvalitní silnici si ten buchar prostě musíte zamilovat.

Prostě motorka )
Dost věcí odpustí, ale na druhou stranu Vám svou tvrdostí dá najevo, že tenhle vztah bude i trochu bolet. Po celodením ježdění Vás překvapivě nebude bolet zadek ani záda, ale obě ruce. Páčky jsou jako gumové kroužky pro horolezce. Ze začátku to jde, ale zkuste je mačkat delší dobu. Musím říct, že po pětistech kilometrech už je bolest(alespoň u mě) hodně znatelná a člověk se těší na jakýkoliv odpočinek.
Nejdelší vyjížďka byla cesta z Anglie. A těch 1300km v jednom dni bych nikomu na tomhle stroji nepřál

Rubi
Rubi napsal 28.07.10 v 20:08

Zdravím Pb.Krásná.10b

pRst
pRst napsal 09.06.10 v 08:21

koukej už to přihlásit ty jelito! chci si jí taky vyzkoušet :) kdyby jí ty socky italský nepřestaly dělat, tak jsem jí pořídil místo SV

JlRka
JlRka napsal 16.04.10 v 09:34

pěkný povídání ... kdy dáme projížďku?

a doufám, že mi to půjčíš, moc rád bych se projel na něčem hodném, dvanáctka dvouvál mě už zmáhá

pepek9
pepek9 napsal 17.03.09 v 16:27

krasnej Sokol !! mám ho taky i kdyz jen rok a maximalni spokojenost! tak at to jezdi

pRst
pRst napsal 17.03.09 v 14:10

ty se taky leskneš rači se pochlub kolik si už najel?