renocar_unor

Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník HurricaneCZ
Vloženo 27.5.2015
Aktualizováno 26.8.2015

Nevěděl jsem co čekat přesně,jen jsem jí celý život chtěl,sny se mají plnit

První dojmy - První dojem z jízdy ?No moje předchozí honda CBR 600F byla hbitá,,,takže jsem o výkonu zase tolik nepřemýšlel,každopádně jsem četl spoustu věcí už před lety,že falco tohle falco tamto brzdy super a podobně,tak jsem se podíval i sem,moc se to tu nelíšilo od toho co jsem před lety četl...říkal jsem si uvidíme jak to ve skutečnosti je.A je to všechno jinak :D

Motorku bych doporučil pro - Tak,tohle bude hezkej řádek,,,tahle motorka není vůbec ale pro člověka kterej začíná,tahle motorka fakt neodpustí chybu jezdce,a jako novej jich každej udělá dost,,,rozhodně nedoporučuju...dál tahle motorka je už spíše pro fajnšmekry,,,není jich tolik,rozhodně se nevidí pořád,,,každý raději jde po modelu více poptávaném,,,honda Yamaha,,,ty klasické sporty a cesťáčky...tohle člověk prostě musí chtít,,,už musí vědět pro co si de,tahle motorka se nevybírá náhodně...nebo jen tak že je levná,mimochodem není levná nato kolik jí je :DTakže pokud poní netoužíš už nějaký čas,nebo dokonce od vydání tohoto modelu,,,což je můj případ jen jsem čekal na dostupnou cenu,dost zkušeností a pěkný model v bazaru...tak si jí asi ani nepořizuj :D když nevíš co chceš a chceš motorku jen na blbnutí,nebo balení holek,nebo se jen občas projet sem a zase tam,nebo jen jako výplň volného času...tak Falco není pro tebe vhodná motorka...Chceš styl?Chceš výjimečnost chceš sílu po prdelí kterou zvládneš,pohodlí? a to i pro spolujezdce a to si myslim že přepichové pohodlí...?Chceš stroj s tehdejšim nadčasovim designem?A to si dovolim říct že se ani dneska neztratí.Tak tu je strašně moc modelů motorek co ti tohle nabídne :D mezi nimi je i Falco...Prostě závěrem chci říct že tahle motorka už opravdu není pro každého kdo má rád silniční motorky.Přeju hezkej zbytek dne :-) sezony a hodně kilometrů bez problémů.

Doplňky na motorce - Zatím pouze opravené blinkry,,,plánuji předělat sedlo a pořídit krovku.víc zatím v plánu nemám

Tahle motorka,je výš,silnější,rychlejší,nevyspitatelnější,míň hravá ve městě,víc žravá na silnici,víc brzdící bestie.Abych to rozepsal,nebudu vá mtu psát technicé údaje,to si najdete sami pokud chcete,popíšu to vlastníma slovama...sedl jsem na motorku která měla zvuk jako kráva...říkám ano to je moc hezký,ale zvuky už jsem slyšel mnohokrát zajímá mě jízda,sedl jsem naní a jel,,,překvapilo mě přesné zařazení,tiché zařazení,plynulý rozjezd téměř nulová vůle na plynu spojce...říkám si oukej,,,je to dvouvál půjde to jinak,rozjedu se po silnici,,,říkám hele má to silný brzdy,,,prej silný jako kráva...ta moje žvejka na hondě mi přišla že brzdí dostatečně,,,no avšak sáhl jsem na páčku posunul se k bandě tak rychle až jsem si myslel že mam po vejcích :D...řikam ty krávo to není možný :DNo takže brzdy absolutně bezkonkurenční,mám tam nové kotouče na kterých je tak 1000km takže naprosto úžasnej pocit z brzd.Jdeme dál Město...no ve měste jsem se se 4 hrnkem vyblbnul taky,,,nedělalo problém,bylo to fajn,tohl do města už moc není,,,1. max 2.rychlost víc tam prostě nedáte,,,ten motor se pak strašně podtáčí až vám příde že to chce chcípnout,,,prostě i na tomhle se dá samozřejmě jezdit v klidu,,,nekoupil jsem si jí na závody,ale jako splněný sen,a závodník nejsem,takže i já naní jezdim v klidu...a jde to...pohyblivost je super řekl bych srovnatelná s CBR to asi bezproblémově,možná že jí i pokořuje v některých aspektech.Nicméně litr je litr,už to není hračka...pohodlnější mašina to je rozhodně,příjemnější taky,,,řekl bych že pro vyšší jezdce uplně ideál,já nejsem žádnej čahoun mám 180 a pro mě super,ale je tam určitě dost velká rezerva kam složit nohy.Spotřebu ? Každý řeší spotřebu a najeté kilometry,není to jedno pokud je to dobrej stroj Nicméně na tach mám 31 tisíc jestli tomu věřím,jo motorka jede krásně a zvuk i motor výbornej,takže jo troufnu si říct že tomu i věřim...a spotřeba ? Tu jsem spočítal kolem 8L kombinovanou,,,Zase tak strašné to není zatím nemáme moc najeto zhruba 1000km seznamujeme se stále,časem doplním určitě pár vět

8.2015 Tak jezdíme s polu po servisu,bylo potřeba vyměnit alternátor,uhlíky startéru,volnoběžka a nějaké drobné nešvary které jsem chtěl odstranit,nainvestováno10 tisíc,a je vše super...co bych více řekl k jízdě ?No je to velice dynamický stroj s krásým výkonem,a chováním,do 4 tisíc tam všechno klepe a cvaká a bublá tak strašně že ta motorka jakoby říkala (Ty vole vem za ten plyn nebo to raději chcípni) rozhodně jí pod 4 tisíce není zrovna nejlíp na vysokém kvaltu...je to ucukaný,,prostě 2V...nicméně já už jsem si zvykl...uvažoval jsem o prodeji,jak z hlediska toho že bych rád zase 4válec protože se natom moc necejtim,,,ale upřímně a teď nemluvím k vám mým bratrům na motorkách ale k vám paštikářům,,,potom co jsem viděl co za nabídku v čr je,,,jaký paštiky prodáváte,jaký slátaniny a ještě ke všemu tak blbý texty jak tam je všechno nový,a top stav...víte co je to top stav ? motorka která vyjeze z Linky a nemá ani kilometr na tacháči to je TOP,,,ty vaše 1998 rachotiny s vylágrovanym motorem,vážně není TOP a už vůbec nechápu jak zato můžete chtít 40 táců,,,nabízel jsem jí tu za 45 nebo výměna,ale můžu všem říct že podle tohodle trhu a cen co tu dávají lidé,,,bych tu svojí tedy měl prodat za 100000,- protože ty sračky za 40 nemaj snad ani nárok jezdit po silnici,to je hrůza lidi,tak jsem si řekl že si Falca nechám,i přez nešvary který mi vadí a budu si muset zvyknout,,,pravda APrilia nemá pověst nejspolehlivějších strojů,,,ale raději budu jezdit na motorce která má pověst sračky,a vím že je v perfektvnim stavu,než jezdit na šrotu s pověstí nesmrtelnýho stroje...Už vůbec nechápu jak se někdo může ptát nato kolik to má najeto :D:D:D Všichni tu prodávají stroje rok 99-2002 s počtem od 30tkm do 50tkm,,,sezonní průměr na základě testů několik motorek je 5 tisíc za sezonu,,,tudíž chci rok 2000? Tak poctivý kilometry budou asi takhle 15x5000=75 000tkm nějakých 30 :D:D:D musim se smát,a historky ona dlouho stála,,nebyla honěná a podobně,,,prosimvás já mám taky auto po starém pánovi :D:D 9 z 10 lidí má auto po starém pánovi...takže jestli chcete ojetinu,serte na kiláky,Nicméně zpět k Falcu...tím samozřejmě neříkám že všichni prodáváte hrůzy..né mluvím k těm který stroj připravej na prodej a vychválej do nebes a když přijedete domu,,rozeberete to,,,koukáte jako vyvoraná myš a jste smutný...zato sekat ruce mlátit...

JamesW
JamesW napsal 17.07.16 v 12:33 9b.

PetaVareso
PetaVareso napsal 02.08.15 v 09:07 8b.

krasavice,nekolikrat jsem po ni hodil ockem kdyz stala u vrat garaze mnoho stastnych km preju

Pumposz
Pumposz napsal 15.07.15 v 21:46 10b.

Presne jak pises, ten stroj neni pro kazdeho. Ma svou dusi. Bud to citis a nebo ne. Ja rozhodne citim, ze je to skvost. Tak at ti slouzi stejne dobre jako me ;) 10b.

menzák
menzák napsal 31.05.15 v 22:28 10b.

Ať ti dělá jen samou radost

tooma
tooma napsal 31.05.15 v 21:31 10b.