Jawa 350/640 (1996)

Vlastník Pepíček1
Vloženo 4.2.2009
Aktualizováno 17.1.2024

Vysněný stroj pro Jawaře srdcaře. Jednoduše mazel na cestování a relax.Motorka je bez jakýchkoliv úprav, žádný Vape, bezkontakt, oilmaster, má klasické výfuky, pouze má navíc polotnu s kufrem Givi po bývalém majiteli.

První dojmy - Jednoduše mazel na cestování a relax.Vždy jsem po ni toužil.

Motorka koupena 10.5.2008 v Mnichově Hradišti. Předešlý majitel o ni vzorně pečoval. Prodával ji s těžkým srdcem z rodinných důvodů. Neprovedl naštěstí žádné úpravy, takže je vše originál Jawa, mimo doplňkového kufru, který je prostě nutností pro přilbu. Motorka má jasný životopis, jen škoda, že si nepamatuji nick bývalého majitele, abych ho tu uvedl. Naběháno má 18000km, za rok 2008 najeto přibližně 800km, zbytek po předchozím majiteli. Jsem s ní velmi spokojen a nijak netoužím po jiné motorce, i když se mi líbí i cizí stroje, hlavně naháče. Vždy jsem si přál jednoduše ,,kovárnu" a to se mi splnilo. Co potřebuji to si na ní udělám, a co ne pomohou kamarádi. Zatím však nebylo co. Jednoduše švýcary.
V roce 2011 prodána pro špatnou životní situaci do Tábora.

Jawař
Jawař napsal 11.02.09 v 18:38

Na ježdění po okolí Stráže nejlepší.Já jezdím rád Směrem na Hamr a na Ještěd.Máš tam krásný okolí.Tak si jí opatruj a třeba se tam někde potkáme.Do Pekelnejch jezdím docela často.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.02.09 v 11:31

Moc hezká.Taky jsem měl 350-640/nick 55774/ koupenou novou v roce 2004 a když jsem jí vloni prodával,byla i manželka proti.Mám sice Jawu 650,ale 350-640 je nezapomenutelná a koupí jsi udělal dobře.No a orig. stav je nejlepší.10 b.

vejška
vejška napsal 07.02.09 v 14:29

Velká gratulace Mám radost za tebe Sehnat jetou JAWU v origo stavu a slušném stavu je problém Sam sem to poznal loni Tak popřeju hodě štastných kilometru a třeba se někde potkáme!!!