Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník TomGSX1400
Vloženo 11.1.2009
Aktualizováno 25.11.2015

Koupil jsem ji jetou s malým počtem ujetých kilometrů.Až na menší úpravy je pořád v originálním stavu.

První dojmy - Co to je za obrovskou kravu!

Motorku bych doporučil pro - Rozumne ridice s tendenci za to obcas trochu vzit a uzit si ten pocit toho betelneho tahu z nizkych otacek...a ten zvuk!

Jen dobré,na tu motorku nedám dopustit.Má sice pár much,které jsou u modernějších motorek podchycené ale mě to nevadí a jsem s ní naprosto spokojenej.Je to univerzál,na cesty super,města se taky nebojí,no a na okruhu jsem ji neměl ale vím že někteří ji tam vodí.Je to docela jednoduše postavená motorka takže opravy se daj rychle vyřešit.Musím říct že se mnou servis ještě neviděla.

No dobra, do dnesniho dne jsem uz provedl par uprav. Mam tam ted ladaky od Barracuda USA, otevreny filtr, padaky, vyhrivane hefty, ukazatel teploty oleje a jeste par drobnosti. Aktualne dojizdim retezovku CZ, kterou jsem tam dal v 6500km, no je treba rict ze mi to ted ukazuje 32000 :D Pece o retez se vyplati. Uz mam v garazi nachystanou novou.

Prekvapive me nevytekl zatim zadny z tlumicu takze jsem mel stesti na nejaky lepsi kousek.

Jinak z moji vlastni zkusenosti mohu rict, ze kdyz jedim na olej Motul tak je motorka tissi a pocitove lip jede, zadne rusive zvuky. Mel jsem tam Agip, to jeste slo, ale kdyz jsem v tom mel Castrol tak jsem myslel ze se to rozpadne.

Uz jsem ji i vicekrat povodil v Brne a neni to spatny. Natrhl jsem par kelimku a nejpomalejsi jsem urcite nebyl...Brno jezdim vetsinou na treti rychlostni stupen. Cas nevim...ten jsem radsi ani nestopoval. Jo a prisel jsem tam o obe stupacky a cast stojanku. Nema ale smysl investovat do nejakych uprav...na to jsou na trhu jine stroje.

Letos tomu dam prvni vetsi servis/kontrolu...ne ze by ji potrebovala ale radsi to omrknu ted nez abych pak plakal nad nepojizdnou motorkou.

Letos najeto minimum...zatim stoji vetsinou v garazi, bohuzel neni cas.

Gallia
Gallia napsal 15.10.15 v 13:59 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 04.02.14 v 23:07

Pěkná .

Drobek64
Drobek64 napsal 01.12.13 v 21:14 10b.

Je to kus krásné motorky

TomGSX1400
TomGSX1400 napsal 28.11.10 v 01:01

Čus Frenki...na Zbrojovku já seru, fotbal mě nebere, já su spíš hokejovej! Jinak pro ostatní...motorka odjela další sezonu bez nejmenšího problému!

Frenki.S
Frenki.S napsal 25.11.10 v 16:11

Čau Tome,taky ti to musím pochválit(prostě dobrý vkus)
Jo a nezuř na Baník,už si to zasloužil- dát Brno!Čus Frenki
Banik pičo!