Kawasaki ZXR 750 (1994)

Vlastník bejkus
Vloženo 8.12.2008
Aktualizováno 8.12.2008

kawasakI ZXR750 - krásná, rychlá, a hlavně zelená je to klasa

myslím si že tato motorka nepotřebuje moc popisovat jsem s ní spokojen ned míru

každý den mě vozí do práce (teď spí to dá rozum) a ještě mě nenechala až na tu benzínovou pumpu ta už měla dost a tím zmizely i komplikace které byli při startu a po chvíli i chcípnutím po opětovném nastartování zase šla to teda bylo laborování výměna hadiček,karburátory vypuštěné, nádrž vyčištěná atd.

jednu jedinou chybu má hodně se přehřívá ve městech hold to nestačí uchladit ani sahara tak asi vyhodím termostat, a má docela hlučnej rozvoďák jinak spokojenost

po naliťí vervy 100 se dějou věci neskutečné klesla spotřeba a stoupla akcelerace no prostě super

na vyjížky nemám moc čas protože jsem vytížen prací a teď už i prckem jinak jezdíme na jich k milanovi na prase ke Kunžaku každý rok až na tenhle i na Broďák u Červeného Kostelce který pořádá Věčná Jízda a občas na Kateřinu u Dvora Králové ale radši jezdím sám po okolí jedu si to svoje tempo a teď na michelinkách super sport je to svezení ůplně o něčem jiném

IRON-MAIDEN-ZXR
IRON-MAIDEN-ZXR napsal 29.01.09 v 18:13

Pěkná, ať ti lítá

Kawasakiman
Kawasakiman napsal 14.12.08 v 19:40

No chtělo by to obnovit vozový park

cb36
cb36 napsal 11.12.08 v 20:46

Pěkna strojovna at šlape ,před 12 lety muj sen , nakonec jsem si ho splnil a pořidil si o něco novějši zx7

Touringrider
Touringrider napsal 11.12.08 v 01:52

pekna pekna chlape... Skoda ze chybej samolepky... nebo neni?

Raduska8000
Raduska8000 napsal 09.12.08 v 21:46

Klasika..velká, široká, silná a hlavně zelená..Tak to má být
www.motomadmen.cz