Honda CBR 600RR (2003)

Vlastník Radi_m
Vloženo 6.12.2008
Aktualizováno 26.7.2016

Moje druhá, a po Fazeru je to první supersport...uvidíme jak nám to půjde s mojí vysněnou Beruškou

Byla to asi nejlepší motorka na které jsem seděl, zkoušel jsem i jiné ale tahle byla tak nějak USER friendly... šlo s ní všechno tak nějak samo... Lehká

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

Yamaha YZF-R6: Honda mi sedla ihned po prvním svezení

První dojmy - Padli jsme si do oka ihned, ježdění na téhle motorce mi připadlo tak snadné. Jezdecky mě posouvala velmi rychle dále.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi okolo 175cm se sportovním srdcem je tento stroj naprosto ideální. A pro ty co chtějí začít na supersportu si myslím, že je to nejlepší volba.

Doplňky na motorce - Racingové kotouče

Motorka to byla úžasná a doporučil bych ji snad každému kdo má trošku rozumu. Svým přívětivým chováním pro to byl pro mne nezapomenutelný stroj na který doteď vzpomínám. Díky tomuto modelu jsem změnil názor na značku Honda a stal jsem se obdivovatelem této značky. Byla pro mě bezporuchovým strojem a velmi rád bych se na ní svezl znova. Na cestovaní to s ní moc nebylo a pro větší lidi tento stroj určený také není, ale lidi o výšce jako já 175cm naprosto ideální.

miska-600rr

Víťan
Víťan napsal 10.03.09 v 20:24

Moc pěkná.
Máš to za 10
Pěkné jízdy a někdy ahoj.

eRRik
eRRik napsal 13.12.08 v 14:19