Honda VTR 1000 SP2 (2003)

Vlastník Martas.9
Vloženo 11.11.2002
Aktualizováno 17.6.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 160 záznamů

napsal 25.09.04 v 02:06

Zdarec Martas. Tak Ti mi to dneska vrtalo cely den hlavou a nedalo mi to a hned jak jsem dorazil z roboty domu, tak jsem musel zasednout ke compu a navrhnout Ti jednu takovou vec. Nechces si nahodou zmenit to cislo za svojim jmenem? Mam takovy navrh. Co takhle MARTAS.30 :o))) Mas na to jeden den darebo!!! Mr. Clutch

napsal 23.09.04 v 04:49

Zdar Bubus, gumy jsou, ale o vikendu bude strelba jen ve dvou... No nic, uzijte si to s Hanzem, ja jdu makat, aby to klaplo v tom rijnu. Doufam, ze hodite repete!!! Bliat, Martas

napsal 23.09.04 v 04:45

Zdar Kribis, tak Ty jsi me zase prokoukl... To vis, ze to nejsem ja! Byl za mnou na vikend Colin Edwards, tak jsem mu poradil nejake nove finticky, paradicky atd... no a on, ze to zkusi na mem bajku. Pujcil si mou kombinezu, a protoze uz s SP-2 najezdilpar sezon v mistrostvi sveta, tak mu to i slo. Fotku jsem vyfotil ja, chtel jsem si puvodne vyfotit jak to motyl dela berusce, ale Colin, ten holomek, se mi pripletl do objektivu a bylo to. Jinak ta motorka je dobry pocin, uz jsem si myslel, ze to s Tebou jde z kopce. Jo hošku, ale budes se muset sakra snazit, abys to na tom okruhu dohnal, takze hajdy na Skritek a brousit slidery!!!! Martas

napsal 10.09.04 v 21:06

Im back. Ty pneumatiky to je velmi povzbuzujici zprava. Doufam ze do tydne zase vsichni zaburacime. Je treba tem larvam znovu pripomenou pro co jsou zrozeny! Hauk domluvil,docetl a dopsal jsem.

napsal 10.09.04 v 11:30

Zdar Brachu,
ta nova fotka v pravy zatacce je fakt husta. No ja uz svy jezdeni taky uz smeruju k okruhu, takze v my garazi se objevila CBR600F 99, ktera je dle myho nazoru na zacatky na okruhu vic nez dostacujici a na vesaku se uz ceka nova italska kombinezka Clover. S prilbou zustavam verny svemu darku z Wisconsinu. Jen co vymenim zadni rezanou gumu za novou 208, tak pujdu obrousit ty nechutne novy neposkrabany slidery. A nebo ze bych je dal tatovi do dilny jako Kamil :o)) Tak me napada, ze ta tvoje fotka je taky asi fotomontaz, ze jo :o)) Takhle dobre urcite jezdit neumis, to ti nezeru :o)) Zdar bukvatyre a dej vedet jak to v Chicagu jde.
Zdar Masashi san

napsal 07.09.04 v 01:21

Jo jo, nebylo to spatny... Akorat v nedeli jsem ten navrat nejak nezvladnul.... Doufam, ze jste tam zakalili i za me...

napsal 06.09.04 v 05:26

Hele Martas dobra oslava cooooo!!!

napsal 30.08.04 v 01:54

Hmmm. cau Martas "good for You" se mate na co tesit co? Tak ,kdyz mi tam nepojedeme s Vami ,tak hodne zabavy a nebourejte!!Hahaha...Jo rekni to Tvymu kamosoviMelvinovi ,ze by mel opravdu zacit psat romany a jeste k tomu sci-fi,protoze takovy bludy vyplodit a jeste je dat na net. to chce sakra zaludek...hahaha! Mozna ,ze by se meli konecne taky poohlednout po nejake skutecne zavodni licenci absolovovat nejakou jezdeckou skolu,sehnat sponzory, zacit doopravdy zavodit ,mit alespon nejake vysledky....trebadojet alespon jeden zavod!!Hahaha a pak teprve zalozit nejaky "racing club!!" ....,nebo muze dojit k mylce ,ze tyhle chlapi sou borci,ale doopravdy sami problem ...jak ridit...hahahaha vse s humorem tak cau a ozvi se Martim H.!!

napsal 29.08.04 v 16:44

Tak, nase banda se chysta 11-12.9 na Deals Gap. Je to sice predbezne, ale snad by to mohlo vyjit.... Tu fotku z Putnamu mam taky. Doufam, ze tento rok jeste nejake okruhy stihnu. Ale pri tom ruseni (Gingerman 11-12.9 a Joliet), nevim, nevim... Tak zatim Martas.9

napsal 27.08.04 v 17:12

Ty jeden pis neco neeeee!!!!

napsal 12.08.04 v 06:23

Zdar Martasu, tak to je super, muzeme si posilat nemravnosti na maila.. :o) Ze nepoznas toho strelce, co frci prede mnou na te druhe foto..? No jo, jsi to Ty. Trefil jsi se hned napoprve. Doufam, ze se jeste letos potkame na okruhu, abych si zase posunullimity o kousek dal....A kdyz ne, tak se urcite potkame na Sadlovych narozkach!!! Mej se! Martas.9

napsal 11.08.04 v 05:57

Cau Martas
Tak jak to jde? Me uz funguje computer,tak jsem schopen odepsat na komentar. Koukal jsem ,ze jsi vymenil i fotky .No uz to vypada lip ,nez
ty pozy. Gumy mi odesli ,tak cekam ,ze se spojim stim borcem ,co mi je poslal predtim ... no uvidim. Zatim Cau !!

napsal 09.08.04 v 17:00

Zdarec Mazec Blazinec, what a fucking sweet face :o)). To jsem netusil, ze na americkych okruzich se prohaneji takovi hezci hosani. Vedet to driv, tak tam zustanu a s takovouto fotkou bychom tam urcite dotahli i Stasana. Pak bychom cekali v depu az spadnes a prodres si kombinezu na arschlochu :o) A pak by jsme si zajezdili taky, ale to by ti dedek zavidel a kombinezu by si na prdeli paral sam nuzkama :o)) Hele hele az tady neco poradnyho spadne a bude to za dobrou cenu tak do toho taky vletim a okruh bude prvni misto, kde stravim vikend. Tak Zdarec mazec Masashi san

napsal 04.08.04 v 01:10

By the way, ztraty nejsou velke... Jako dosud mam zase stesti. Na vyfucich ani skrabanec, trochu hliny pod pravou kapotou a decentne tuknuty rafek, ohla brzdicka, tot vse (znovu diky frame sliderum!!!!!!!) Navic, kocarek budes asi tlacit Ty, kdyz uz jsi i prodal masinu (FUJ OSTUDO!), to znamena, ze rozum na to mas....kdyz uz na nic jineho.... Jo a ty okruhy za to stoji i kdyz clovek obcas spadne, ale co Ty o tom muzes vedet.. :o) Vyser se na konvence prikup moto a presvedc se o tom sam, bude se Ti to libit i kdyz obcas spadnes... Pa puso

napsal 04.08.04 v 01:00

Jo, hosku, vidim, ze zpravy se siri rychlosti blesku.... I ja jsem se pohyboval rychlosti blesku v pravotocive zatacce, jenze predni guma na to mela svuj vyhraneny nazor.... Co si budeme povidat, padani na okruhu k posunovani limitu svych i masiny prostepatri. Nevadi mi to, SP-2 pujde prekopat jen na okruh a na jezdeni po ulici prikoupim neco jineho. Uvidime, s cim se vytahnou Taliani nebo Japonci na sezonu 2005. Howgh, sajonara, Martin san desu.

napsal 03.08.04 v 09:24

Zdar, tak se mi zda ze ve vzduchu smrdi nejaka bouracka. Nechci byt urypany, ale ze ten Limbos zase hodil zada. Ze se na to nevyseres a netlacis radeji kocarek. Please give me more info.

napsal 02.08.04 v 20:12

Zdar zdar ja na tom nejsem lepe, pripadam si jako krypl. Kazdopadne sejdeme se vgarazi pri ladeni zavodnich stroju. Budu muset jeste zmenit styl nebo nastaveni berle stale mi dela problemy a mozna ne jenom berle :-

napsal 31.07.04 v 00:25

No tak Dedku. Uz prestan jenom mluvit a konecne vyprovokuj prave zapesti k akci, aby si ten motor nemyslel, ze se znovu zajizdi. Treba objevis i nove moznosti u leve nohy a zaradis i vyssi rychlostni stupen nez 3. :o)))

napsal 30.07.04 v 21:42

Dedulo, na okruhu jsem Ti to uz ukazal nekolikrat ne?!? A Ty se to porad ne a ne naucit!!!!! Mimochodem, bez se jeste rychle projet na te R-6, abych se i ja v nedeli od srdce nezasmal....

napsal 30.07.04 v 15:26

Tak dlouho jsem se uprime nezasmal.1)HRC kit 2)kriba a jeho povest 3)bighedova nahla zmena,Mimochodem tak se to tam v sobotu nauc,at me v nedeli ukazes jak to jezdi.

napsal 29.07.04 v 00:58

No tak no tak no tak. Pane Kriktlamo (jak mi povedel Marian Tvoji oficialni prezdivku), prestante uz z Vasi Masashi pusy vypouset ty nesmysly, kterym stejne nerozumis a zacni se konecne venovat necemu, cemu rozumis na 100% a to znamena honeni. Timto se omlouvam Martinovi, ze mu musim takhle chujit jeho stranky. Zbytek bych resil osobne pres mail. Pa puso

napsal 26.07.04 v 12:16

Zdar, mas pravdu jednou jsem se v BR zminil, ze te znam. A potom co jsem na diskotece v Servise ukazal tvoji fotku, tak me tam malem znasilnili. Jo na nas, co zname kluky s motorkama se holky strasne lepi. Podle tve poznamky o kocourovi jsem nabyl jisteho dojmu, ze se nekdo trochu rozkecal, ale vzhledem k faktu ze tyto stranky jsou verejne, nehodlam tuto trapnou zalezitost, kterou jsem si mimo jine znicil svou vybornou povest, rozpitvavat.Nerad bych take ublizil svemu blizkemu priteli BigHeadovi, jemuz tato nahla zmena muze vyvolat silne deprese. Nadale bych doporucoval vsechny ostatni zalezitosti resit rovnou pres mail. Na tvuj dotaz na HRC kit mi kluci ze servisniho sdelili, aby mi ten blazen, co si koupil SP2 laskave presne rekl co chce, protoze HRC kitu je nekolik a obsahuji spoustu pro me neznamych soucastek a dilu a dohramady to stoji strasny prachy, ale to kdyztak poresime taky mailem. Zdravi Masashi san

napsal 26.07.04 v 00:38

By the way Masashi san, slysel jsem, ze se uskutecnil navrat ztraceneho syna a Jackal koupil Bandita, takze se nad tim zamysli, prikup neco a nevoz si svou fucked asshole na pracovnich motorkach sveho chlebodarce, stareho Hondy. Jo, kolik by stal HRC kit na tu moji strelu, co? Asi vam tam udelam nejakou objednavku, aby jste meli na vyplaty. Sajonara, Martas san desu

napsal 26.07.04 v 00:25

Konichi wa Masashi san chlapce, tatka je myslim rad, ze je zpatky doma z toho blazince... Diky za pochvalu fotek, pady jsem poctive cvicil v praci. (vypadl jsem vzdycky o neco driv), takze profesionalita je moje druhe jmeno. Navic, jak se jiste pamatujes, jsem delal nejakou dobu v modelingove agenture, takze i tyto zkusenosti se na mem jezdeni musely projevit. Rikej vsem holkam, ze me znas a urcite u nich budes mit velky uspech!!! Apropo, kolego, slysel jsem, ze uz byl kocour v troube. Takze prosim o nejake detaily (kdo, kde kdy jak dlouho atd...) S Martinou je to v pohode , ale jeste jsme se domluvili na tom, ze budem jeste par let delat generalni zkousky nez tu produkci malych geniu rozjedem. takze sajonara Martin san desu.

napsal 04.07.04 v 23:00

Tak vidim, ze jste s panem Bubakem zahajili soutez kdo si stihne vicekrat za mesic vymenit fotky na sve registraci, tak Vam drzim palce, aby Vam to vydrzelo a abyste meli porad co fotit. :o) Hi man. P.S. Yamaha rules :o)

napsal 03.07.04 v 18:57

Zdar bracha,ty fotky jsou opravdu dobre.Ty jsi jak kocka,ta ma taky 9 zivotu.tak davej bacha,at vzdycky dobre dojedes.ta motoka jede urcite moc

napsal 06.06.04 v 10:35

Ty fotky vypadají super!! Jde vidět, že máte pořád co na práci.

napsal 10.05.04 v 13:16

Bliat pizdiec, to jsou ale fotky, no uz jsem myslel, ze ta RC51 snad nejde na kolinko. Minulej tyden jsme byli na Honda dni na Masarykove okruhu, takze muzu rict ze 1000RR jde na kolinko taky, ale pri vyjezdech je nejaka moc divoka. Mozna to bude tim, zemam 45 kilo. To vis, jidlo je tu strasne drahy, takze vyplata jde cela na benzin. Drzte se a nepadejte - predej vzkaz Nahlovskemu.

napsal 09.05.04 v 01:35

Bum prask brink bac au bliat pizdiac :o) No comment

napsal 28.04.04 v 02:31

deda se nasral dedek koupi po minulem neuspechu me nic jineho nezbylo. Na to ze od 16ti kecam o goldwinu tak jsem se nechal dobre ukecat.Bliat!

napsal 13.02.04 v 09:31

Hoj hoj, no teda včera to byl mazec. Křibis má práci v Honda ČR (oficiální zastoupení) - kwašák ZX-7 ha ha :o) a já jsem nadmíru spokojen. Už se těším na Tvůj aršloch. Big Head

napsal 05.02.04 v 03:32

Ma nekdo neco proti VFR???Mezi nami,hlavne opatrne a nepodcenovat DEDKA nebo......(Jo zatim si me v zrcatkach nevidel)!!!

napsal 30.01.04 v 00:38

Klepat se budes Ty dedulo, az kolem Tebe prolitnu jako smrst a ztratim se Ti za dalsi zatackou. No nevim nevim dedku, jestli si nekoupis poradnou motorku, tak mi to mas sanci rict na zacatku Deals Gapu, nebo na benzince na konci, protoze jinak Te vzdy ztratim v zrcatkach. Bliat!

napsal 27.01.04 v 05:25

Zdarek. No vypadato jak modni vlna to "odtucnovani" , tlustosi zacinaji "lyposukci" a kdo nema co vysat z pupku ,tak se to pokousi ukrast nekde jinde.............no treba i v motoru kterej za nic nemuze,ze ho tak nakrmili oceli a proto se mu ta stihla linie nelibi. No jinak to je si OK co? No hodne stesti najit tak hlasitej vyfuk ..... hm ....mozna zkus lodni troubu.

napsal 14.01.04 v 23:26

Cau Martas!
No jo nepletes se prijdu Ti clovece domu a nejakek dobrak mi tam nechal RC 51 ,ze si ji prej za par tisicovek muzu nechat. Nechtel sem ho hnat holi ,jako cikana ,co krade slepice a nabidnul sem mu ,ze kdyz ji teda koupim tak lacino,ale abychto nemel tak jednoduchy ,tak sem ho poslal do New Hampshire na severovychodnim pobrezi ,ze za nim pojedu a koupim to od neho tam. No tak sem s Michalem (Hornet CB 919 ted uz CBR954yarosh racing) sedli do pick upa a jeli ,jak dva idioti 2187 mil do tramtarie a zpatky.
Ale stalo to zato. Jeste inspekci pres Cyrilovyho bosse a papiry budou na svete. Trochu sme to zapili ,ale jinak nic velkyho. Akorat sem nani polozil 1,8 mile okolo baraku ..... super !! Jo do hospody se muzeme nekdy zhoupout to by bylo fajn. My nejcasteji chodime do Irsky v Brookfieldu (Ogden a First Ave)
Tak zatim....................................................

napsal 26.10.03 v 12:37

Zdar Marťas. Já mám teď mobil v opravě, ale mám nový i s novým číslem a to je (piš si): 721 210 962, tak mi když tak zavolej, ale už to asi nestihneš, když Křibis zítra odlítá :o) Jo jinak budu ty fotky měnit. Včera tady bylo +2°C, tak jsem vytáhnul SRADu a trénoval zadňáky. Měl jsem s sebou i foťák, tak doufám, že z toho něco bude, abych to sem mohl bouchnout. Tak se měj. Nazdááááár.

napsal 07.10.03 v 15:38

Zdarec Martine. Tak jak je v tý vaší émerice. Tady u nás pěkně na chuja. V Kotli už je teď sníh a zima tady je jako v hajzlu, takže i kdybych zahříval zadní pneumatiku 20 minut nad lávou, tak by stejně klouzala po cestě jako bota po hovně. Letošní sezonastejně byla hodně vydařená. Alespoň pro mne a alespoň co se motorek týče. Nejdřív jsem si pojezdil hodně dlouho na RR a taky jsem tam konečně (hurá) narval kolínko. Slidery jsem za letošek zničil dvoje! Pak jsem měl chvíli pauzu, což jsem si myslel, že nedám, ale teď proháním SRAD 99 750 a ta mě teda dostala. Sedí to, jede to, ale taky žere to. Co je humus, tak to je ten posez. To víš, když někdo měří 190 cm, tak si moc na silnicích nezajezdí. Chtěl bych R1, ale záda říkají nee. Za letošek jsem na Skřítku nechal tolik slideru, že kdyby je někdo seškrábal, tak by z toho měli všechny děti v Číně ještě super lego :o) Jinak sezona pro zbytek Bruntálu nic moc. Padalo to tady jako hrušky, ale myslím si, že tamtamy fungují na 130%, tak tam všechno víte. Ještě uvidíme, jak to dopadne s Márou a jeho papíry. Jo jinak ty vole. Už zase nemám řidičák. Ty kurvy jedny bengálský mě tak serou. Byl jsem na srazu v Jeseníku a jel jsem v neděli domů a Ty kurvy mě zastavily a chtěly, abych jim dýchnul, tak jsem řekl že jo a bylo tam 0,7. A to bylo půl jedenácté ráno. To bych teda chtěl vidět, kolik jsem měl večer v plné palbě :o) No ale na půl roku a 7500,- není přes zimu zase tak hrozné. Tak se tam teda měj Ty úchyle jeden a určitě se mi ozvi!!! Perveééérzz!!! P.S. Pane v té zatáčce to chce kolínko, takhle to vypadá sráčkovsky ;o) Zdar čuně.

napsal 08.08.03 v 09:36

Nazdar Tinouši,musím uznat,že kolega Krajic asi do tanečních nechodil,protožeˇ"hovno"je sprosté slovo a to se neříká.Tine mašiny jsou super,myslím,že by 0,5 stricfichtl měl co dělat,aby je dohnal.Asi by musel použít i trojku.Ted jedna kodovaná otázka"ssMartina SSje SS ta SSna SSlevé SSstraně? Toš ogare čusz. Martin S

napsal 09.07.03 v 23:56

cago moto moc hezky Martina jeste vic tak ji pozdravuj,ale ta spodni to je jenom sen ne???

napsal 10.04.03 v 16:27

No nazdar kokot. Tak jsem Tě kurva opět našel. Sice mi to dalo trošku prácičku, ale podařilo se. Měj se a hlavně se z toho brutusu neposer, protože pod sedlem moc místa na hovna není. Jo jinak jedeme opět do Fulneku udělat nějaký ten brutus bordel, tak se tam neuvidíme. Měj se zdar.
Bruntalos chujos mrdalo psos do zadkos a tahalos je pri tomos za ocasos az psos kvicelos!

Předchozí
1 2 3