Yamaha FZ6 Fazer (2008)

Vlastník Susak
Vloženo 12.11.2008
Aktualizováno 23.7.2009

Po prvních krůčcích na pětikilu je tohle příjemné vkročení na pole šestistovek.Ideální kompromis mezi cestovní motorkou a žihadýlkem kolem komína.
Prostě láska na první svezení i pohled!

Mám ji od jara roku 2008.Ve všech ohledech ideální stroj.
Prozatím mám nalítáno něco přes 7000 km a vždy mě něčím překvapí.Prostě tahle holka nenudí a doufám nudit nikdy nebude

Tak máme za sebou začátek sezony a zatím jen s úsměvem na tváři.Přibyly malé drobnosti jako tankpad,proužky na kola a padácí od Rutana + další šťastné kilometry po našich,ale i zahraničních cestách.Do zahraničí jsme nakoukli v čtyřdenní dovolené.Projeli jsme Německo,Rakousko,Lichtenštejnsko,Švýcarsko,Itálii a zpět přes Rakousy a Německo domů.Parádní počasí po většinu cesty,ale i na nepromok za 120Kč se dostalo.Viz.foto v profilu

V.e.n.c.a__zr7s
V.e.n.c.a__zr7s napsal 13.03.10 v 18:21

Moc pěkný dávám 10b

Habr
Habr napsal 02.10.09 v 15:46

Moc pěkný kousek! Původně jsem po ní pošilhával, nakonec jsem koupil úplně něco jiného (HD Sportster 883C), ale už se mě zase zmocňují myšlenky, jestli Haryka neprodat a koupit tohle... Vím, že obě motorky jsou naprosto o něčem jiném, ale holt jsem zjistil, že Haryk není až tak ideální na cestování a naše silniční poměry... Dávám 10, ať to jezdí a slouží nadále!

WickyLen
WickyLen napsal 18.02.09 v 10:34

Moooc pěkný ...
Hodně kilometrů bez nehod ...
L.

alpin
alpin napsal 26.01.09 v 13:40

já koupil šedou a ted se mi víc zamlouvá ta černá, no nic hlavně že šlape jako hodinky at ti to jezdí a hlavně opatrně

rafek.
rafek. napsal 02.01.09 v 18:51

Zdar. taky mám jednu 2004 600. Moc dobrá na cestování. Já ji koupil i s zakázkovým sedlem, což jsem fakt na delších vyjízdkách oconil. Přeji suché silnice a hezké počasí. RAFEK