Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník outesant
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 12.5.2012

Vloženo: 02.08.2023, Uskutečněno: 01.07.2023, Stav tachometru: 108020 km, Zhlédnuto: 59x

Letos se začalo hezky. Vytahujeme na výlet i další důchodce a je to moc fajn. Motorka si klouže na silnici, Michelinky se točí moc hezky, je tam ale zase, jedno ale.
Díky problémům z minulého roku mám ve zvyku hlídat často baterku a je to tu zase. Žere to baterku. Stator vydržel necelých 2000 km a vypadá to, že odešla další cívka. Řeším to radikálně, objednávám novou. Když pak vidím cenu originál dílu, rozbrečím se a nechápu pak, jak se dá koupit levně neoriginál díl, kterému díky této ceně pak asi moc věřit nebudu. 16000,--/ 2000,-- Ač nejsem skrblík, hlavně u motorky, tady volím tu levnější variantu, která i kdyby nevydržela takovou porci kilometrů tak si myslím, že to prostě musí stačit a raději koupím zase neorigoš díl, když už vím, jak se do toho leze. Zloději...
Přehozeno, mašina dobíjí jak má, tak snad ji to chvíli vydrží.
Kupuji i nové blinkry, raději ty samé co tam byly, jen na kratší stopce. Když budou brašny na mašině, aspoň se nebudou o ně opírat. Měním preventivně všechny žárovky ve světlech, takže jsem po malém servisu a můžu někam vypadnout. Beru batůžek, takže více zavazadel a pojedeme. Těším se. Tak ať nám to všem jezdí.

Pajoš.CB (0) napsal 04.08.2023 v 08:09

Proč nemá Simča obličej? Mašina vypadá skvěle, a stator bude šplapat!!

JirkaCL (10) napsal 02.08.2023 v 18:45

Tak ať ta kráska jezdí .Taky nemám zatím tu sílu ji vyměnit , tý mojí bude 23 a mám jí 18,5 roku.

• sezóna 2022

A začalo se jezdit hned od března. Z pneumatik nejsem nadšený. Nejsem žádný testovací jezdec a specialista, jen mám najeto na své motorce pořád ve stejném stylu jízdy už dost kilometrů, abych mohl hodnotit gumy. K tomu p

Vloženo: 02.08.2023
    Uskutečněno: 01.11.2022
  • sezóna 2021

Další covidová sezóna. Vzpomínám co bylo, protože dopisuji deník, jak mě upozornil kamarád, že nepokračuji, a mám problém zapnout mozek. Díky fotkám můžu napsat, že to bylo opět slabé. Jako moto sezóna. Radost mi dělá

Vloženo: 02.08.2023
    Uskutečněno: 01.11.2021
  • Malý výlet a konec sezóny, divný rok 2020

Ukončím si papírově tuto sezónu, abych měl záznam v deníku a měl nějakou vzpomínku, protože rok 2020 byl a ještě je ... no nebudu sprostý. Motorka je pořád dokonalá. Je to radost. Dál není co rozepisovat. Letos jsem lí

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.11.2020