Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Bombista
Vloženo 30.8.2008
Aktualizováno 21.2.2010

motor do V, přátelskejch 15 koníků a nápis Varadero myslim mluví za vše kdo by ho neznal Varánka

První zkušenosti jsem začal sbírat nejprve jako spolujezdec, tj. jak okolní provoz vnímá motorky, co všechno asi tak gumy vydrží v zatáčkách a že se moto jinak chová na vodě atp. to jen okrajově bych řekl. Pak až v autoškole na YBR125 a po jejím dokončení mi rodiče udělali moc příjemný překvápko s Varaderkem !

Na motorce jsem najezdil po Českem ráji, Libereckém kraji a severní Moravě asi 1200km a jsem z toho nadšenej ! Nejvíc mě na Varaderku baví překlápěčky z jedný zatáčky do druhý, protože se klopí strašně ochotně a překlápí snad až úplně sám ). Dvouválec je příjemnej na cestování, oproti jednoválci jsem měl možnost vidět výhodu hlavně v kopcích, ale i tak do většího kopce 75-80km/h víc ani ťuk. Maximálku z kopce jsem měl 125km/h při 12500 otáčkách, kde zasahuje omezovač. Předjíždění je taky docela sranda, obzvlášť když vás v zatáčkách zdržuje škodovka, která jede ale na rovinkách 80, z týhle rychlosti se špatně akceleruje, ale je to přeci osminka a já jsem za ní strašně rád!

Celkově si myslim, že do začátku moc dobrá volba a těšim se na další a další zážitky a kilometry! Taky mam pocit, že ikdyž budu jezdit postupem času na jinejch a dalších motorkách, ty pěkný zážitky a začátky s Varánkem si budu pamatovat dobře a rád si je budu určitě připomínat! Je to velkej kámoš

Varánek je už v rukou nového majitele, najezdili jsme spolu bezmála 10 tkm, na které nikdy nezapomenu snad nadělí svému kupci takovou porci zábavy a zážitků, jakou nadělil mně!

kubakozeluh
kubakozeluh napsal 18.08.10 v 22:14

nadherna :)...takysi budu kupovat varanka ale ten starsi model...honza...130 a 10 000 to si mohl ject ale ty mas new model a ten ma v sobe ty sracko jako napr...emise- euro 5 apod...tak se nediv ze tak malo tocek:)

roberto.cz
roberto.cz napsal 21.06.09 v 18:52

moc pekna.. tak at jezdii!

vlatom
vlatom napsal 29.12.08 v 19:38

Krááása, blahopřeju, nááádhera, jen tak dál a výš a.. opatrně

Bombista
Bombista napsal 09.09.08 v 17:16

no az na to ze neporovnavas stejny modely dobry ale jinak v pohode

honza_
honza_ napsal 05.09.08 v 18:05