Jawa 350/640 (1995)

Vlastník sojka.jarda
Vloženo 20.7.2008
Aktualizováno 19.3.2013

Klasika s kapotáží,pro mnohé dotazy:ano kapotáž je tovární.

První dojmy - jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawajawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa jawa

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,kufry,držák navigace+zásuvka,digi tachometr.

Mám ji asi 3 týdny.Zatím jsem jen vyměnil kladiva za vape,jezdit zatím nemůžu protože mám trochu sešroubovanou ruku...Tak ruka je v pořádku už jezdim a vychytávám mouchy.Tak už je to přes rok co jí mám za tu dobu jsem pár stovek km najezdil a po vychytání počátečních much a mušek jezdí bezvadně.Provedl jsem pár úprav:kola do červané barvy(viz foto),vyhřívání rukojetí,ovládání sitiče na řidítka,výměna blinkrů atd...V létě jsem sní absolovoval Slovensko-Maďarsko(2009,1500 km),bez jakých koliv problémů,na zimu dostala víčko nádrže z Hondy.viz foto...Letos(2010,1100 km)Rakouské alpy,jediná porucha-odešel otáčkoměr...2012 6-i denní výlet Rakousko Alpy,pokořen Grossglockner,bez jedinné poruchy,tedy až na jednu malinkou,že mi upadla fajfka,opravano za 2 minuty.topegas.rajce.idnes.cz/Moto_Rakousko_19-24.6.2012/ Září 2012 odešlo ložisko na klice,takže nás čeká GO.Tak,motor rozebrán,co je špatně?Ložiska na klice,klika,ojnice,píst a válec.Takže komplet GO.Zakoupeno Vape.03/2013 Motor po GO.

SiriusBlack
SiriusBlack napsal 25.08.15 v 22:58 10b.

Nádhera

sojka.jarda
sojka.jarda napsal 13.03.15 v 15:29

No jasně.

Dráťa
Dráťa napsal 08.03.15 v 22:45

Ta nádrž se teď taky otevírá bošákem?

dostal94
dostal94 napsal 06.06.13 v 10:05 10b.

pěkná,ať to jezdí

Endy