Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník Hooker
Vloženo 5.7.2008
Aktualizováno 7.2.2014

ZR-7 - moje první větší moto ,po dlouhé odmlce v top stavu ,zatím bez úprav, jen štítek Givi a kufr s plotnou

Honda CB 750: Nějak se mi na ní nesedělo dobře
Suzuki GSX 750: Na žádnou jsem v dobrém stavu nenarazil , prěcí jich tu tolik neběhá

První dojmy - První dojmy super ,jak taky jinak když jsem do té doby jel jen na Jawě 350.Jinak mi padla do přesně do ruky,i po těch letech jsem měl pocit že jsem slezl z motorky teprve včera. Opravdu příjemná , výkon tak akorát a do zatáček se vodí velmi dobře.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kdo chtějí na cestování ovladatelnou motorku se slušným výkonem a jízdními vlastnostmi,která odpustí nějaké ty jezdecké chybičky.Myslím že je celkem vhodná i pro začátečníky

Doplňky na motorce - Jen plotna a horní kufr

Na litr jsem se necítil a šestky mi připadaly moc vysokootáčkové , tak že volba byla jasná, nějaká 750, také proto, že preferuji víc krouťák než max.výkon.

Motor má relativně slušný kroutící moment a výkon celkem také , trochu postrádám šestikvalt , ale převodovka je slušně odstupňovaná tak to až tak moc nevadí. Brzdy jsou slušné, nicméně by mohly být ostřejší . Podvozek i když je to klasika se nijak zvlášť nevlní a stopu vede dobře i při relativně sportovní jízdě.Prostor pod sedlem je na dnešní poměry velkorysý,dá se tam uložit v pohodě celá povinná výbava.Na servis také není nijak moc extra náročná.
Nejlépe se s ní cítím na silnici která je plná zatáček,ale ve městě je to také pohoda.
Na cestování je také dobrá , a pokud člověk netahá moc za opratě, tak je docela úsporná.Ve dvou a s bagáží už trochu chybí výkon,ale nic co by v cestování bránilo.

AAAnitka
AAAnitka napsal 09.07.08 v 23:17