Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Maroun
Vloženo 3.5.2008
Aktualizováno 3.5.2008

Krásná lehká, menší výkon za to od spodu, bezporuchová a prostě vše nej..

SVčko jsem koupil z druhé ruky, bylo roku výroby 1999 byla velmi zanedbaná a trošičku zpuštošená, nicméně chtěl jsem dvouválec do V a v tp 25kw tak sem jí koupil jen jako dodatek byla za cenu za kterou dnes koupíte SV 650s opravdu v top stavu ale když chcete jezdit tak holt musíte asi i něco objetovat.

Jinak motorka takřka bezúdržbová, já jsem na ní akorá prováděl klasickou údržbu krom tedy nákupu, to jsem musel vymněit kompletně všechny náplně a řešit ještě pár detailů.

-Nicméně zkušenosti s moto dobré, snadno ovladatelné moto s trochu měkou přední vidlicí, ale po výměně oleje za extra hustý olej a hlavně nalití trochy více oleje než by mělo být se vidle zašli chovat vcelku slušně ačkoli jsem toužil po štelovatelných vidlicích určitě bych je nevyužil. stačilo jen zadní tlumič přitáhnout na nejtvrdší nastavení a vše bylo super krom tedy dopadů na obě kola ze stopíček..

-Ovladatelnost mota opravdu skvělá, akorát by se mi dozádu hodila více širší guma a když jsem dal dopředu 120/70 gumu tak do zatáček to bylo také úžasné ale i na originálních rozměrech to je krásná hračka do zatáček kdy si kolem 6kových supersportů proprdkáte a tváříte se jako turista je jen škoda, že jsou strašně nízko stupačky řidiče a když se vyrazilo do zatáček tak slidery i podrážky blbě mizeli a takový závodník abych si dával přepákování nejsem (a hlavně jsem na něj neměl ) taky mi tedy trošičku vadilo že při svižné jízdě ve dvou zatáčkami se při náklonu doleva chytá o zem stojan, takže to bylo poslední co mě přinutilo k prodeji SVčka. Moto je však skvělé a nikdy na něj nezapomenu chová se jak andílek nic netrestá i v zatáčce když ho otevřete na plnej knedlík a nejste teda na hraně zadní pneumatiky tak Vás podrží no prostě mazel.

-Vcelku vhodná na cestování ve dvou s batůžkem výlety okolo 300km a nikdy neřekla ani slovo,takže asi dobré a supr motorka na kravení stopíčka na tom jdou samy, na záda mi šla se změněným převodem na jedničku za plynem když jste jí vypláchli..

prostě všem vřele doporučuji JE TO best motorka!!

SValovec
SValovec napsal 08.06.08 v 21:04

Dobrá volba,tak at šlape draku