Suzuki GSX-R 750 (1989)

Aktualizováno 23.3.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Jarena napsal 01.03.10 v 13:49

Koupil ji ode me kamos z Kromerize, ten pak musel motorku prodat protoze potreboval nahle penize a co vim tak sla nekam k liberci.. A minuly rok ji kamos videl v Pardubicich.. takze snad jeste porad jezdi..

Touringrider
Touringrider napsal 12.02.08 v 00:13

asi uz ji nemas co...? a pokud ne... kdo ji od tebe koupil...?

smazany48744
smazany48744 napsal 27.07.07 v 06:20

Zdravim, chlape, je fakt nádherná ! V takovém stavu se jich už moc nevidí a neuvidí, co ? Taky jsem jednu měl a i s origo zrcátkama Moc rád na ní vzpomínam..

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 15:10

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

napsal 11.05.05 v 21:20

To je normalni.. Dobrych lidi neni nikdy dost.. Budem delat takove akce asi co 14 dnu az do prazdnin.. tak jste vzdy vitani..

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 09.05.05 v 16:23

Zdravim!!!, vikendova vyjizdka byla naprosto super a jste fakt dobra particka Jo a dik, ze jste nas s Ondrou vzali... Petr VTR

Jarena napsal 09.01.05 v 21:19

Vaca=> hlavne to chce narazit na dobry kousek.. ta moje je super, ale minulej majitel 5 roku neseridil ventily a ja to pak na jare nenastartoval.. tak se delala hned hlava.. ale jinak je to exkluzivni kousek..

napsal 05.01.05 v 20:48

Vypadá fakt Dobrá volba. Taky teď v březnu kupuju od kámoše stejnej ročník tak se už nemůžu dočkat. Doufám že ji zvládnu. Na velký máše nemám nalítáno vůbec nic.

Jarena napsal 13.12.04 v 11:25

cau, pokud mi budete chtit napsat, tak piste radej do pokecu na mojich strankach.. sem se casto nedivam..

napsal 03.07.04 v 20:21

Tady seš schoulenej..Narovinu vždycky jsem po 750 Sůze slintal, je to pro mě kovářská práce a nádhera..A to že je stará je jenom její plus..Uvídím jak mi to vijde ale zkusím taky něakou ulovit, tvůj názor na řidičáky znám ale snad mě nezabiješ

napsal 05.03.04 v 18:39

No ta je nádherná...zachovalá a vypadá moc dobře..jestli je tak dobrá i po motorystické stránce tak je to paráda..co víc si přát

napsal 14.01.04 v 12:07

Dekuju za blahoprani.. tobe totez...

napsal 03.11.03 v 08:33

Blahopreji k motorce a k registraci

Preji hodne stastne ujetych km