Babetta 210 (1988)

Vlastník Edison
Vloženo 9.2.2008
Aktualizováno 9.2.2008

moja Barborka ;) heh, jazdí bez chyby na to kolko ma km,mám ju už 3 roky a zatial som s ňou nemal vážne problémy

mno ten r.v. neviem presne, na tachometri mam už niečo cez 12000km, mal som problemy so spojkami ale už sú v nej nove takže šlape ako drak :D taky black dragon ;)
menil som už na nej aj rozety a reťaz, zadna rozeta original velkost a prednu mam 14zubovu cize na rychlost, cestovnu mam 35-40km/h kopec nekopec, maximalka je 60km/h na rovinke, keby som sa pohral s karburatorom a vyzmykal by som z nej aj viac, ale načo ju tolko namahat,
behom jari planujem pridat smerovky a kupit si novy prilbu, stara mi akosi nevyhovuje, aj koli "zelenym"
striekal som na nej predny aj zadny blatnik koli hrdzi a zadnu cast ramu(na naradie pod kosikom)
ak by niekto siel striekat babcu neodporucam na blatniky nasadzovat zastery pretoze pod nimi plech najviac hrdzavie a moze sa stat ze sa pod nimi narobia do plechu dieri, ja som tie svoje radsej uz nenasadil, aj bez nich to vyzera dobre a zeleny za to nebuzeruju,
mno asi vsetko