Yamaha XJ 600 (1997)

Vlastník BARTUS
Vloženo 3.2.2008
Aktualizováno 28.9.2010

Prodána v květnu 2010. Díky za všechno

Perfektní motorka pro bezstarostnou jízdu. Jsem s ní max. spokojený. Mám ji od roku 2004 a nikdy mě nezklamala.

Nebudu tady psát dlouhé slohovky, jen pár postřehů. Motorku mám už 5 rokem a jsem s ní spokojen. Nikdy mě nezklamala. Postupem času jsem si ji upravil k obrazu svému a momentálně si ji jen užívám. Je to bezproblémový cestovní stroj, ale svižná jízda mu taky není cizí. Trubkový rám se lehce vlní, ale nic hrozného. Přední vidle by mohla být tvrdší, zadní centrál s 8 polohami nemá žádný problém. Motor si dá hodně líbit, na 6-ku dokáže jet i 70km/h. Při pohodové jízdě není nic neobvyklého mít spotřebu kolem 4 litrů. I tady platí, že když se o motorku staráte, tak Vás přežije. Motorka už od koupě byla vybavená origo nosičem Yamaha. Časem jsem se rozhodl koupit kufry, takže jsem musel nosič upravit pro montážní sadu givi. Nosič bylo taky nutno vyztužit, protože dost kmital a taky praskl, vše vyřešily 2 výztuhy. Origo vzduchový filtr nahradíl K&N apro lepší zvuk jsem nasadil výfuky laser.Následovala montáž vyhřívaných rukojetí a proti nenechavcům dostalo XJ alarm. Pokud by se chtěl někdo o tomto modelu dozvědět více, navštivte stránky XJ klubu ČR www.yamaha-xj.net , nebo moje osobní stránky www.bartusweb.ic.cz.

Meli
Meli napsal 20.11.13 v 22:33 10b.

Čekám kdy se tu objeví hektolitr strom ať ti ho oznámkuju

mistrhroch
mistrhroch napsal 09.05.11 v 00:50

Ahoj!Xj je prostě XJ
A že si chuděra musela vytrpět rádoby enduro vložek, viď!

Zanas
Zanas napsal 27.09.10 v 23:03

Máš ji pěknou , ať ti slouží. Jednoznačně za deset.

codyk
codyk napsal 03.09.10 v 08:14