MZ 125 SM (2004)

Vlastník Vidadek
Vloženo 1.2.2008
Aktualizováno 5.8.2011

MZ SM 125, r.v. 2004 teď (1,2,2008) stojí v garáži a čeká na novej lak a leštěný ráfky snad se dočká:D

Zatím nejlepší motorka co jsem kdy sedlal a vlastnil. Výkon je na 4-taktní 125ccm asi nejlepší jaký může být jsem s ní velice spokojen! Doufám že se Nám sezóna 2008 povede v co největší parádě. MZtka je aspoň teda podle mě čistokrevná silniční motorka na polňačkách se jí moc nelíbí to samé plátí pro louky. Tlumiče jsou dost tvrdé, ale pokud se začne výrazně brzdit přední brzdou, tak přední vydlice dělá doopravdy divy! Převodovka je 6-ti stupňová na prvních 5 stupňů zrychluje vcelku dobře a 6-ka je spíše na jízdu okolo 100km/h po rovině a na spotřebu, která se pohybuje okolo 3 litrů. Motoru se nejvíce líbí střední a vysoké otáčky, ve kterých jezdím velice málo jen když pospíchám nebo se potřebuju projet adrenalinovou jízdou řezat zatáčky. Osobně mám nejraději trasu Vodňany-Bavorov-Netolice-Lhenice-České Budějovice-Hluboká nad Vltavou-Zliv-Mydlovary-Vodňany doopravdy doporučuji dá se pohodovou jízdou projet během hodiny a půl. Maximální rychlost ležíce na nádrži z mírného kopce mám zatím 138km/h. To bude asi z recenze zhruba vše dotazy mile rád zodpovím. MZ SM je zkrátka motard, na kterém není problém ujel 300+ km na jeden zátah.

jigsaw
jigsaw napsal 03.08.08 v 00:00

chlapy nevite nekdo kde bych sehnal kryt motoru na sx

HayaFíša
HayaFíša napsal 22.06.08 v 21:46

jo a sry tohle je otce profil. jinak píše anibal-lecter

HayaFíša
HayaFíša napsal 22.06.08 v 21:46

To Vidadek - díííííííííky moc, za radu, ok dám si na to pozor a snad nekoupím nějakou lundru se 150tis. km .jinak hodně km bez nehod a ať mztka drží

Vidadek
Vidadek napsal 17.06.08 v 11:09

To hanibal lecter - nevim jestli jsem ta spravna osoba k nejake rade taky jsem dost narazil a taky me to dost stalo, ale uz se k tomu nechci vracet. Dulezity je aby kdyz jedes kupovat motorku tak aby nemela problemy s motorem ramem a podvozkem na vzhled moc nedavej.vlastni zkusenost ja jsem koukal po vzhledu. Podvozek u SMka je dosti tvrdej takze se nediv ze ti to na silnici bude skakat je to hold motard. Pri prvnim setkani davej bacha aby byl motor studenej ne zahratej nastartuj a chvili poslouchej motor jestli v nem necvaka nebo nevydava divny zvuky nech ho zahrat a zkus jak drzi volnobeh, potom se jed projet pri jizde na rovine pust riditka a zkus jestli motorka drzi smer to je hodne dulezity. Prolez taky rafky jestli nejsou popraskany a draty jestli nechybi a nebo nejsou uvolneny. Pokud koupis okamzite vymen olej takovej jakej tam ma bejt to je asi vsechno zakladni no.Jeste mozna davej bacha kdy byl menen rozvodovej retez ma se menik kazdejch 12000km a retezovka jestli je OK nebo KO asi vsechno doufam ze to staci!

Vidadek
Vidadek napsal 17.06.08 v 11:03

To kooky - záleží jestli máš spravne zprevodovani aby si nemel prevod do sily origo je to 16 zubu na prednim pastorku a 49 zubu na rozete tohle je pro SM SX to ma jinak!!!Missa to mel taky vymrdany a kdyz sjem mu dovezl retezovku tak mu to jede jako me!Jinak ja ji mam bez omezovace nekdy se delaji do 80kmh a do 100kmh a potom je to uz bez omezeni tak asi tak!!!