Honda CBF 1000 (2007)

bengos napsal 13.02.08 v 13:06

řadit bez spojky
to není poloautomat

napsal 26.08.07 v 20:22

Jedeme f pátek do Lužan jestli chceš s náma napiš antu@antu.cz nebo zavolej 608021039.<br />
Výjíždíme z Prahy.<br />
Libuna Welká

rudyy
rudyy napsal 10.08.07 v 21:50

hele chlape uteklo dlouhych 25 let a ty jsi si koupil mašinu to je báječné ale už tehdá meli mašiny spojky tak ji používej a ona se ti odmnění(chudák holka) dobrá volba barvy mám to samé a je to super čus

bob.ltm
bob.ltm napsal 18.07.07 v 13:51

To řazení se časem vylepší. Kupoval jsem jí také novou a můžu říct, že první 2.000 mě také zlobilo. Hlavně mezi 2 a 3 to šlo hůř. Dnes se to ukáže jen občas. A bez spojky by mě nikdy nenapadlo řadit.

napsal 07.07.07 v 17:01

Musíš používat spojku!!!! Jinak blatníček nekupuj originál od Hondy,protože je strašně předražený a kup ho od Ermaxu. Je o hodně levnější...

napsal 01.07.07 v 15:57

Ahoj fšichni,<br />
jak jsem slíbil minulý rok tak píšu že bysme se eventuelně mohli potkat ve větší míře kdo bude moct. Navrhněte kdy a kde pokusím se to zorganizovat a pošlete mi prosím majlíka jastli chcete.<br />
Já jedu s Magna klubem ČR 13.7. na Prasek a pak na krásný sraz na Slovensko na Tanec slnka 27.7.<br />
Tak pište a majlujte jedeme z Prahy informace o odjezdu odkud a v kolik hodin Vá mrád napíšu.<br />
Libuna Welká <br />
CBFkám zdar a nazdar<br />
P.S. když nás pojede víc stejných motorek tak je to krása NO-NE ??????!!!!!!!

Teddy
Teddy napsal 30.06.07 v 10:12

Zdarec,čéče co to vyvádíš [] ,to si vůbec ale nezaslouží ,řazení mi jde skvěle jak nahoru tak dolu a samozřejmě používám spojku a tím jsem nikdá nic nezkazil.Jinak ať ti i přes možné podělání převodovky vydrží hodně šťastných kilometrů.

Lulinak
Lulinak napsal 28.06.07 v 08:59

tak jestli pri zajizdeni tam rves kvalty bez spojky tak chudak pristi majitel kterej ji nedejboze koupi... jestli to nejde tak do ty radicky kopej jeste vic trebas tam skoci...

TommyXJ
TommyXJ napsal 27.06.07 v 19:59

heh me nejde radit nahoru ani se spojkou a ty to jeste zkousis bez spojky .. jinak at to jezdi ... &quot;live for simson&quot;

napsal 27.06.07 v 19:55

Tywoe stejně se tim ničí převodovka, to nekurvi