Cagiva Supercity 125 (1996)

Vlastník vokal

H4N2 napsal 01.08.09 v 16:40

Mrte dobra motka ,tak at se dobre pobavis ,10b

j.myskyn
j.myskyn napsal 18.04.09 v 12:04

Ja dam na 6tku, 11.5tis ot/min 150... a ještě má snahu, ale to už se pak trápí, na to se**...

vokal napsal 18.04.09 v 11:17

Čus, díky moc.. Ten 7. kvalt už je ryze jen z kopce.. Ale pamatuju doby, tak před dvouma rokama ještě před 12tis najetých km, tak tahala na 7 v pohode na 11tis ot/min a 160 tam bylo hned
Teď by už potřebovala GO, páč toho má za sebou dost, takže začínám šetřit

j.myskyn
j.myskyn napsal 12.04.09 v 22:26

Moc pěkná, se musí vidět , ale zajímalo by mě, jak jede 7 kwalt ale asi bre.10b

ali
ali napsal 10.04.09 v 12:25

Ahoj máš ji pěknou já se na ni vyboural a schanim přední světlo nevíš o něčem?? pls napiš mi na icq kdyby si něco našel 408 988 660 děkuju

Lajik
Lajik napsal 09.04.09 v 18:30

Moc pěkná Hodně Km bez nehod

Kube
Kube napsal 26.02.08 v 08:21

Pěkná mašínka akorátní do města!!

Kubista89 napsal 29.10.07 v 18:47

U me je taky nuda bo nikdo nepise No tak moje cagivka uz je rozebrana a ceka na go motoru aby byla na novou sezonu ready.

napsal 28.10.07 v 17:54

Zdar, tak jak to frčí? co motorka? nekdy me zase nekam zvezes..ale ted uz je zima..;)

vokal napsal 25.10.07 v 19:06

A to je fajn

napsal 05.10.07 v 18:54

Zdarec :D koukám, že tady nikdo nic nepise :P

vokal napsal 14.08.07 v 20:07

Jason: Jj Taky jsem zatim vela spokojen... Pred chvili jsem prijel z tridenni streky, najel jsem 450km a fakt jak rikam max. spokojenost, tak doufam, ze to co nejdyl vydrzi.<br />
Kubista: A co s ni mas? Dej pak vedet, az ti ji vratej.. <br />
Yamamoto: Hoj, hele tuhle kauzu s vykonem uz jsme uzavreli, tak to radsi zase nevyndavej Btw proc porad kritizujes cagivy? Ber v potaz, ze nemuzes srovnavat stav 2-taktniho motoru z 15let stare cagivy s motorem napr. z hondy cbr 125 Je prece jasne, ze kdyz se o tak stary cagivacky motor nebudes poradne starat (a to se vidi dost casto), tak se ti posere ne? U novejsi hodny, navic 4-taktniho motoru, staci uz jen lit benzin a jezdit, zadne specialni starani se o to.. Je logicke, ze se tam nic neposere a tudiz nevidim duvod, proc to srovnavat. Podle me nejde o kvalitu zpracovani, ale halvne o to jak se za tech nekolik let o ten motor staralo a tom prece vyrobce nerozhoduje Bo jo?

smazany7965 napsal 14.08.07 v 19:15

---Kubista---jo prostě dlohý vedení

Kubista89 napsal 14.08.07 v 19:10

No jako ze promin ale ja teda fichtla opravit umim a jako ze neumim opravit cagivu tak to teda neco malo svedu promin ale nemam takove zkusenosti jako ty.a jako ze sedlo mam ted prepolstrovane a nemuzu za to ze ji nemuzu opravit a neprisel jsem na chybu.mam ji v servise no a co nestydim se za to ze jsem to nezvladl opravit,dezolatni stav jak muzes posoudit kdyz jsi ji nevidel.

smazany7965 napsal 14.08.07 v 19:00

Pro--Kubistu---zkus se malinko pootočit a podivej se pod zadek, jestli si nesedíš na káblu kdybys aspoň konal a neplýtval drahým vzduchem.Jsi šílenec že sis kupil moto takového ročníku za takové prachy.Super City je bezesporu bezva stroj,ale je potřeba se starat.Když nedokážeš opravit fichtla,tak pokud nejsi extrémně bohatý nejezdi na Cagivě,kterou máš v dezolátním stavu a na které není originál ani to sedlo.Už v jakém stavu si ji koupil by ti mohlo napovědět že se na ní &quot;něco&quot; vysere.Nic jsi nepochopil co jsem ti pisal.Bude to asi fakt tím dlouhým vedením co ti trčí ze zadku.

Kubista89 napsal 14.08.07 v 17:23

Když můžes udělat autoskolu bez toho abys musel delat nejake zaverecne testy tak u nas je vsechno mozne!

Kubista89 napsal 14.08.07 v 17:22

Ymamamoto(michal)Přečti si to poradně co jsi napsal ty to uz jsem davno napsal pred tebou ja.A jako to si jenom myslis ze by ti to neprepsali to jsi ale hodne najivni clovek sice te znam ale ne dobre takze nevim ale klidne se stebou o tomto budu hadat.Ja sice skusenosti nemam ja jsme si koupil zaskrcenou motorku ktera mela v technicaku 11Kw.Ale Klidne se Budu hadat ze to tak de udelat jak jsem rekl a pokud si myslis ze ti za penize nikdo nic neprepise tak to jsi najivni clovek.

smazany7965 napsal 14.08.07 v 11:50

Pánové ---Kubista--- je kecman.Tento pán nemá s přepisy výkonu vůbec zkoušenosti .Nikdo vám nepřepíše výkon motoru na nižší jen tak i za uplatek.páč kdyby se pak vám něco na moto stalo a Policie zjistí že je to přepsaný(vše je evidované na inspektorátu) tak bude za to potahovaný ten kdo to přepsal.Nekecám.Sám sem si nechal přepsat (legálně)výkon na Hondě NSR 125 ze 18Kw na 11Kw a kolik papírování bylo a furt na Policii a na servis a furt někam chodit.Je to pekelný problém.Prostě kecá.Klidně běžte kamkoli do Značkového servisu se poptat na přepsání výkonu---sami vám řeknou,ať si raději kopíte mašinu co už ten výkon má napsán od výroby nižžší.Šťastnou cestu.

smazany29135
smazany29135 napsal 12.08.07 v 13:32

čus, jasně že to jsem já Jestli bude počasko za tejden o víkendu tak se ozvu jinak máš pěknej stroj pak ho musim někdy okouknout na živo

napsal 11.08.07 v 12:06

Tyjo Vokale...tak ta jezdi uplne super...vsera tech najetejch 60 km nebo kolik to bylo..tak jako fakt hafo nářez.

Kubista89 napsal 11.08.07 v 08:36

TO se tady nekdo ma ze mu jede Cagiva co.MAm ji porad nepojzdnou a musi do servisu.

napsal 10.08.07 v 12:54

vokal: hodne stesti;) imho jasonem by tam byt nemusel staci mi Jason :D:D

vokal napsal 09.08.07 v 22:28

Jenze by ti ji jeste musel nekdo pujcit a to ja nebudu .. A nekopiruj to po mne j? pekne si ten nazev napis sam ty drzko lina Btw zejtra tam do ČT jedu (cca 100km), tak doufam, ze vse probehne hladce

napsal 03.08.07 v 23:37

Vokal:Na tom mustangovi jsem jel porpve a udelal jsem neco s blatnikem:D, jinak ten pinacuv elefant jede dobre a myslím si, že dá vic jak 90 ale nevím..jinak tu tvou bych si mozna zkusil, ale nevim jestli bych mel odvahu na ty pinacovi jsem se trochu klepal a pak uz v poho...jinak Česká Třebová jo? hmm to je teda bonus..jestli cjceš bonus ode mne tak ja ti hodím točíka před dveře

vokal napsal 03.08.07 v 15:22

Jason: milej zlatej smradlavej tobe jediny co jsem kdy pujcil byl mustang a stejne ses rozsekal Tak si moc never.. Ten pinyho elefant, co da sotva 90km/h, je trosku jina kategorie ... Proc mam jihlavu? Tak si odpovez sam - proc ty mas na lide.cz taky jihlavu? dmnce? jistěěěě A aby ses nenudil a mel nad cim premejslet, tak si tam od ted pridavam jeden bonus

napsal 03.08.07 v 11:52

Vokale hele a proč tam máš město Jihlava když tam nebydlíš? :P

napsal 30.07.07 v 22:34

Ajo uz si vzpominam, a hele posilovat nemusim..uz jsem v posilovne byl a staci mi to..nedavne sem ridil elefanta 125, tak si myslim ze bych uridil i to tvoje.. ale nerad bych tro skousel..kdyztak na letisti..;)

vokal napsal 30.07.07 v 19:43

Jn sranda ne, ale rozhodne se z toho svet neposere

Kubista89 napsal 29.07.07 v 14:09

To je taky moznost ale vis jak me treba policajti nestavili ma ojeta guma by jim byla do oci ale urcite bych to nemel tak strasne jako ty a ber to tak 2roky +kdyz te chytnou nejaky zakaz rizeni takze to neni sranda!!!

vokal napsal 29.07.07 v 13:39

Anebo je jeste jedna - vysrat se na vsechno a odjezdit to ty dva roky s tym a doufaje, ze se moc hlidek nepotka

Kubista89 napsal 29.07.07 v 11:06

Nebo existuje jeste jedna moznost koupit papiry od nejake jine Supercity to by taky slo.

Kubista89 napsal 29.07.07 v 11:05

No pravda ze ji mam rozbitou zapomel jsme na to.Prasklo mi tesnen pod hlavoua jeste nechavam delat nove polstrovani sedla stare bylo uz osuntele,ve stredu uz ale urcite vyjedu

vokal napsal 28.07.07 v 19:43

Jason: Ale videl a celkem nedavno, jenze jsme byli oba na kary .. tak svezu, ale zacni posilovat, aby ses na ni udrzel, trha asfalt <br />
Kubista: Jn bratranec se asi vyzna.. hura do ulic? ja myslel, ze ji mas rozbitou, jak pises btw stejne si ji casem otevres..

Kubista89 napsal 28.07.07 v 08:16

Nemluvim z vlastni mluvim z bratrancovy.za penize ti prepise kdo chce co chce verJA bouzel mam motorku uzavrenou ale zas mam v technicaku 11kw ze takze hura do ulic

napsal 27.07.07 v 23:14

Zdar vokale uz jsem te dlouho nevidel a doufam ze me nekdy svezes na masine..

vokal napsal 27.07.07 v 17:14

Kubista: mluvis z vlastni zkusenosti s tou urednici?

Kubista89 napsal 27.07.07 v 09:41

Nebo se to dela tak ze proste prides na urad podlatis urednici a ona ti normlane do technicaku ktery budes chcit predelat napise 11kw a neni co resit problem je v tom ze kdyz nabouras a pridou na to tak za 1.jsou za tou osobou co to prepsala za 2. za tebou pac jsi ridil motorku na kterou nemas papiry.No pride ti tucna pokuta nejake bodiky a zakas rizeni na urcitou dobu.

huhlla
huhlla napsal 25.07.07 v 21:34

Kubista &gt; Tak já právě takovýho známýho nemám,ale zajímalo,kdyby někdo měl,jestli by mi to třeba zařídil...třeba i ty

Karafa
Karafa napsal 18.07.07 v 21:21

Je to fakt super stroj chci si taky koupit takovouhle mašinu , tahle je zatím ze všech co sem viděl nejhezčí. Viděl jsem ji v inzercích ale neměl jsem na ni našetřenou jinak bych ji určitě koupil.

Ninjista
Ninjista napsal 06.07.07 v 00:26

Dík za pochvalu Máš ji taky pěknou,hlavně tu správně zelenou barvu

Kube
Kube napsal 05.07.07 v 07:03

Fakt good!!!!!!

Kubista89 napsal 25.06.07 v 19:14

For Vokal:No ale vis jak vetsina policajtu jsou ......Ale pravda nekteri jsou pohodovi.Ale nikdy nevis na jakeho vola narazis.te teda lituju na rok a pul mit zakaz bych asi nevydrzel ty vogo nevim co bych asi delal.

vokal napsal 25.06.07 v 18:52

pablo: jn to je fakt smula - by nasralo kazdyho Ale reknu ti, ze ja znam taky par lidi, co to maji podobne jako ja a nikdo jim k tomu nikdy nic nerek.. i prechody pres hranice prosly, tak nvm.. zalezi spis na koho narazis <br />
<br />

Kubista89 napsal 25.06.07 v 18:17

For pablo:Promin ale kdyz jsi debil a nekoupis si neco na co mas ridicak tak je to tvuj boj ale rikam jde to pohodka prepsat.

napsal 25.06.07 v 16:58

Nedávno jsem se byl projet a najednou benga. tak jsem jim zastavil pac to bylo to novy mondeo a jeste to bylo ve meste. A ted mam kvuli tomu zakaz rizeni motorovych vozidel na 1,5 roku a pokutu 7 000,-- jenom kvuli tomu ze mam papiry jenom do 25kw a moje motka ma v tp 34kw

Kubista89 napsal 25.06.07 v 10:24

Tak jako znam i neznam ale reknu ti jedno za prachy ti tam napisou klidne 6Kw proste podplatit a je jeste jsem nepotkal cloveka ktery by si nechtel nahrabat.Jako pokud mas znameho na STK tak jako neni problem ale pokud ne tak to je smula no.

huhlla
huhlla napsal 25.06.07 v 09:15

Kubista &gt; A ty snad někoho takovýho znáš?Taky by se mi to hodilo

Kubista89 napsal 24.06.07 v 20:27

Hm tak to si kamarade uzij kdyz ma v Tp 18kw az te chytnou policajti tak bych nechtel byt v tvoji kuzi.Ale vzdycky to de prepsat na 11kw jen znat ty zpravne lidi.

vokal napsal 24.06.07 v 14:08

V tp ma 18kw, tak doufam, ze nebudou problemy.. Stala 48, coz je, bych rekl, dobra cena. Mel jsem na vyber z vice kousku, ktere byly i drazsi a stejne nebyly tak udrzovane

šimic
šimic napsal 24.06.07 v 11:47

krása.. viděl sem ji v nzerátu a fakt nádhera..jak nová tak ať slouží

napsal 24.06.07 v 10:34

v tp ma 22kw nebo 11kw ?<br />

napsal 24.06.07 v 00:19

je fakt hodmě pěkná, ty barvy sou good !! a v tp maš 11kW?? a kolik že stála?! docela by mě to zajmalo protože vypadá fakt dobře

Fidži_CZ
Fidži_CZ napsal 23.06.07 v 21:10

Vokal&gt;Ja nerek, ze kecas. Jen to bude asi stocene. Ostatne jako 80% motorek u nas.

carka-carka
carka-carka napsal 23.06.07 v 21:10

Pěkná

vokal napsal 23.06.07 v 21:05

Chipp: dik, btw: cena tomu stavu odpovida ..dokonce jsem videl i v horsim stavu s horsi cenou <br />
Fidži: jj ja tez , ale podle tachometru to tak je, tak nebudu psat nejake vymysly..

smazany36381
smazany36381 napsal 23.06.07 v 21:01

moc pěkná

Fidži_CZ
Fidži_CZ napsal 23.06.07 v 20:57

No pekna je, ale znacne pochybuju, ze mela najeto pouze 9000 []

chipp
chipp napsal 23.06.07 v 20:41

jo,hezký dváca, sem ji viděl na inzerátu za šlušný prachy...fakt vypadá že je to mazel, hodně štěstí s novou motkou a šťastných km bez nehod