Peugeot Metropolis 400 (2023)

Vlastník zichfrid
Vloženo 22.3.2024
Aktualizováno 22.3.2024

Skútr jsem jsi koupil, z důvodu, který jsem si přál. cenově s půjčkou přijatelný a stačilo řidičské oprávnění skupiny B.
původní CENA skůtru 240 000,- KČ. nyní 200 000,- KČ možná dohoda při koupě !!! skůtr JE vystaven V prodejnĺ, KDE BYL zakoupený.

Motorka koupena od motto DIRTBIKES Ostrava - při prodeji tříkolky slušný přístup včetně nabídky,,jen jsem nemohl provést zkušební jízdu jinak spokojen

Benelli 125 2 C: vypadal jsem na motorce moc starý

První dojmy - Tříkolka je krásná, líbivá rychlá, padla do ruky lehce ovladatelná. Pro mne příliš těžká při zastavení a rozjezdu - škoda. CAN - AM tříkolka finančně pro mne nedostupná. Proto jsem se rozhodl zakoupit Peugeot - Metropolis.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro mladší, kteří udrží váhu motorky nebo zkušení motorkáři já jsem jezdil mnoho km za mlada a motorky vypadali troch jinak.

Doplňky na motorce -

SKŮTR Tříkolka jako nová nebouraná. Obsah 400 cm3, 26,2 kW stačí řidičák sk B, najeto 800 km. provedena první servisní kontrola u prodejce, servisní knížka a návod k užívání, jsem první majitel, celkem spokojený, pro mne těžký stroj. Pokročilé elektronické systémy, mnoho úložných prostorů, led osvětlení, bezklíčové startování, kontrola trakce TCS - aretace předních kol - při rozjezdu a parkování funkce samostatného stání, monitorování tlaku v pneu TPMS, elektronická parkovací brzda, při prudkém brzdění se rozblikají brzdová světla, přehledný infotainment palubního počítače, barevný displej s propojeni s telefonem a GPS, ABS a SBC, velký odnímatelný 27 l kufr pro 2 přilby, USB a 12 V, polohovatelná bederní opěrka řidiče, přední sklopené plexi v elektrice, plynové tlumiče atd.
Při rychlé koupě možná dohoda.

Moc Km jsem nenajel, celkový dojem, byl výborný a moc zkušeností nemám koupil jsem v 8 měsíci, kdy se moc nejezdilo dle počasí. Projel jsem také po dálnici, hezký zážitek, v terénu jsem nejezdil, brzy ostré, motor jen bublal, se spolujezdcem jsem nejezdil z důvodu zajíždění, Skútr je svoji váhou lepší na delší cesty a vhodný pro delší cestování. Úložných prostorů na skútru je více než dost, jak jsem již uváděl.